Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα 8422 UV φωτός
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματευτείτε
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 8422 UV φωτός |
Εξουσία: |
110W |
Μέγεθος ενότητας: |
84mm*22mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
84mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
71,5-82,5V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 8422 UV φωτός |
Εξουσία: |
110W |
Μέγεθος ενότητας: |
84mm*22mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
84mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
71,5-82,5V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
Ηλεκτρονική φωτεινή μονάδα 110W Ηλεκτρονική μονάδα στεγνώσεως γραμμικής φωτεινής πηγής
ΠροδιαγραφέςofΜονάδα UV φωτός
| Ονομασία του προϊόντος | Μοντέλο UV φωτός 8422 |
| Δύναμη | 110W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 11 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 84mm*22mm*2,0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 84 mm*6,5 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 71.5-82,5V |
| Τρέχων | 1-1.5Α |
| Υλικό τσιπ | ΣεούλΛΓ."Επιληθήματα" |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Μονάδα συσκευασίας φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, ζωγραφικής, μελάνων υπεριώδους ακτινοβολίας, κολλών υπεριώδους ακτινοβολίας και οθόνων αφής. |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
![]()
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Μπορούν τα προϊόντα σαςΕπικεφαλήςΗ ετικέτα, η συσκευασία, το σχεδιασμό να είναι προσαρμοσμένα;- Δεν ξέρω.
Α: Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία προσαρμογής σε αυτά.- Δεν ξέρω.
Q2: Ποια είναι η μηνιαία παραγωγική σας ικανότητα;- Δεν ξέρω.
Α:Η παραγωγική ικανότητα του εργοστασίου μας είναι 1.000 σετ συστημάτων υπεριώδους επεξεργασίας το μήνα.- Δεν ξέρω.
Ε3: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;- Δεν ξέρω.
Α:Συνήθως MOQ 5pcs, αλλά δεχόμαστε και μικρές παραγγελίες δειγμάτων.- Δεν ξέρω.
Q4: Μπορώ να έχω ένα δείγμα για έλεγχο ποιότητας;- Δεν ξέρω.
Α:Ναι, προσφέρουμε δείγματα.- Δεν ξέρω.
Ε: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας για μαζική παραγωγή;- Δεν ξέρω.
Α:Εξαρτάται από την ποσότητα της παραγγελίας και την εποχή που κάνετε την παραγγελία.
ΑΕφαρμογή ofΜονάδα UV LED
Η ενότητα UV LED χρησιμοποιείται κυρίως σε βιοϊατρικούς τομείς, στον τομέα της αναγνώρισης κατά της παραχάραξης, στον τομέα του καθαρισμού (νερού, αέρα κλπ.), στην αποθήκευση δεδομένων στον υπολογιστή και στον τομέα των υπεριώδεις ακτίνων.Με την ανάπτυξη της τεχνολογίαςΟι νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόντα.Το υπεριώδες όργανο φωτοθεραπείας LED είναι μια πολύ δημοφιλής ιατρική συσκευή στο μέλλον, αλλά η τεχνολογία είναι ακόμα στα πρώτα της στάδια.
1. διαφήμιση Εκτύπωση
2. 3D εκτύπωση
3. Τύπωση γραμμικού κώδικα
4Προστασία πλακών PCB
5. Συνδέση με UV κόλλα φακών
6. προστασία με οθόνη αφής
7. έπιπλα Βερνίκι Σκούπιση
8Ιατρικό όργανο
9Οπτική ακριβείας.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.