Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα 4331 UV φωτός
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματευτείτε
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 4331 UV φωτός |
Εξουσία: |
90W |
Μέγεθος ενότητας: |
43mm*31mm*1.5mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
39mm*12mm |
Δυναμικό: |
34-38V |
Ρεύμα: |
1.5-2.1a |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 4331 UV φωτός |
Εξουσία: |
90W |
Μέγεθος ενότητας: |
43mm*31mm*1.5mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
39mm*12mm |
Δυναμικό: |
34-38V |
Ρεύμα: |
1.5-2.1a |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Μονάδα UV φωτός 90W uv led μονάδα εκτυπωτή υψηλής ισχύος uv led χάντρες λαμπτήρων με φακό χαλαζία
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV φωτός 4331 |
| Ισχύς | 90W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 30 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 43mm*31mm*1.5mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 39mm*12mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 34-38V |
| Ρεύμα | 1.5-2.1A |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Ενθυλάκωση με φακό χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφές, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
![]()
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε
1) Καλή τιμή
Προσφέρουμε την τιμή απευθείας πώλησης του κατασκευαστή.
2) Διασφάλιση ποιότητας
Έχουμε τη δική μας ομάδα R&D, κάθε προϊόν έχει επαγγελματική δοκιμή πριν από την αποστολή.
3) Προσαρμοσμένη υπηρεσία
Μπορούμε να προσαρμόσουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Συχνές ερωτήσεις
Ε1. Είστε εργοστάσιο;
A: Ναι! Είμαστε εργοστάσιο στο Σενζέν. Παράγουμε προϊόντα UV LED εδώ και επτά χρόνια.
Ε2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;
A: Χάντρες λαμπτήρων UV LED· μονάδα UV LED· μονή λάμπα UV LED και εξοπλισμός UV.
Ε3. Έχετε περιορισμούς MOQ στις παραγγελίες φωτισμού LED;
Όχι! Ένα είναι επίσης αποδεκτό.
Ε4. Μπορούμε να προσαρμόσουμε προϊόντα;
A: Ναι! Μπορούμε να παράγουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τα τεχνικά σχέδια.
Ε5. Πώς είναι η ποιότητα των LED;
A: Μην ανησυχείτε για την ποιότητα. Η εταιρεία μας είναι ο κύριος κατασκευαστής LED στην Κίνα.
Ε6. Ποιος θα είναι ο χρόνος παράδοσης και ποιος θα είναι ο τρόπος πληρωμής;
A: Ο χρόνος παράδοσης θα είναι 3-10 ημέρες.
Η πληρωμή μπορεί να είναι συναλλαγή T/T/ Πλατφόρμα συναλλαγών πληρωμή.
Ε7. Θα μπορούσα να βάλω το λογότυπό μου πάνω του;
A: Φυσικά. Το λογότυπο μπορεί να γίνει σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας μόλις φτάσετε στο MOQ μας.
Ε8. Μπορεί να ρυθμιστεί η ένταση UV;
A: Ναι, η ένταση είναι ρυθμιζόμενη 0-100%. Σχεδιάσαμε διαφορετικά.
Θέματα που χρειάζονται προσοχή
Θερμή υπενθύμιση, προκειμένου τα προϊόντα μας να αποδώσουν την καλύτερη απόδοση, και να μειωθεί
η αποτυχία των πελατών κατά τη χρήση του προϊόντος, παρακαλούμε δώστε προσοχή στα εξής:
1) Κατά τη διάρκεια ολόκληρης της διαδικασίας χρήσης, όλοι οι άνθρωποι που έρχονται σε άμεση επαφή με UVLEDs πρέπει
να λαμβάνουν μέτρα για την πρόληψη και την εξάλειψη του στατικού ηλεκτρισμού και να μην αγγίζουν απευθείας τα UV LED με τα χέρια τους.
2) Δώστε προσοχή στο χρόνο και τη θερμοκρασία συγκόλλησης κατά τη συγκόλληση και διακρίνετε την θετική και αρνητική πολικότητα.
3) Οι ηλεκτρικές παράμετροι όπως το ρεύμα και η τάση δεν πρέπει να υπερβαίνουν την ονομαστική τιμή.
Πρέπει να δοθεί προσοχή στη συγκόλληση UV LED υψηλής ισχύος:
1) Ο χρόνος συγκόλλησης δεν πρέπει να υπερβαίνει τα 3 δευτερόλεπτα.
2) Η θερμοκρασία συγκόλλησης πρέπει να είναι χαμηλότερη από 260 βαθμούς Κελσίου.
3) Η συγκόλληση με αναρροή επιτρέπεται μόνο μία φορά.
4) Κατά τη συγκόλληση, διακρίνετε την θετική και αρνητική πολικότητα και αποφύγετε τον φακό για να αποφύγετε ζημιά στον φακό.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.