Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα 145148 UV φωτός
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματευτείτε
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV 145148 |
Εξουσία: |
1500W |
Μέγεθος ενότητας: |
145mm*148mm*2,5mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
129mm*129mm |
Δυναμικό: |
84-98V *4 |
Ρεύμα: |
4-6A *4 |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60, 120 μοίρες |
Εγγύηση: |
1-2 χρόνια |
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV 145148 |
Εξουσία: |
1500W |
Μέγεθος ενότητας: |
145mm*148mm*2,5mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
129mm*129mm |
Δυναμικό: |
84-98V *4 |
Ρεύμα: |
4-6A *4 |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60, 120 μοίρες |
Εγγύηση: |
1-2 χρόνια |
Μονάδα UV φωτός 1500W μονάδα uv led υψηλής ισχύος λαμπτήρας uv led σκλήρυνσης με φακό χαλαζία
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 145148 |
| Ισχύς | 1500W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 156 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 145mm*148mm*2.5mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 129mm*129mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 84-98V *4 |
| Ρεύμα | 4-6A *4 |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα συσκευασίας φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 2.5mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφή, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε
1) Καλή τιμή
Προσφέρουμε την τιμή απευθείας πώλησης του κατασκευαστή.
2) Διασφάλιση ποιότητας
Έχουμε τη δική μας ομάδα Ε&Α, κάθε προϊόν έχει επαγγελματική δοκιμή πριν από την αποστολή.
3) Προσαρμοσμένη υπηρεσία
Μπορούμε να προσαρμόσουμε προϊόντα σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
4) Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Παρέχουμε ανώτερες και έγκαιρες συμβουλές πριν από την πώληση και εξυπηρέτηση μετά την πώληση,
Οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με το UV LED θα απαντηθούν από έναν επαγγελματία μηχανικό σε 12 ώρες.
Συχνές ερωτήσεις
Ε1. Είστε εργοστάσιο;
A: Ναι! Είμαστε εργοστάσιο στο Σενζέν. Παράγουμε προϊόντα UV LED εδώ και 11 χρόνια.
Ε2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;
A: Χάντρες λαμπτήρων UV LED; Μονάδα UV LED; Μονολαμπτήρας UV LED και εξοπλισμός UV.
Ε3. Τι γίνεται με την ποιότητα των LED;
A: Μην ανησυχείτε για την ποιότητα. Η εταιρεία μας είναι ο κύριος κατασκευαστής LED στην Κίνα.
Η πληρωμή μπορεί να είναι συναλλαγή T/T/πληρωμή πλατφόρμας.
Ε4. Μπορεί να ρυθμιστεί η ένταση UV;
A: Ναι, η ένταση είναι ρυθμιζόμενη 0-100%. Σχεδιάσαμε διαφορετικά.
Ε5. Πόσες ημέρες χρειάζεστε για την προετοιμασία της παραγγελίας;
A: Χρειαζόμαστε 3-7 ημέρες για κανονική παραγγελία, ο κύκλος προσαρμοσμένου προϊόντος είναι 15-20 ημέρες.
Ε6. Ποιο είναι το μήκος κύματος του λαμπτήρα LED σκλήρυνσης UV;
A: Το μήκος κύματος του λαμπτήρα UV LED είναι συνήθως 365-405nm, το μήκος κύματος για εκτυπωτή inkjet είναι 395nm,
385/395nm για μηχανή εκτύπωσης, 365nm για κόλλα UV.
Ε7. Ποια είναι η μάρκα του τσιπ LED που χρησιμοποιείτε;
A: Οι μάρκες τσιπ LED που χρησιμοποιούμε είναι LG, Epileds, Seoul.
Ε8. Ποια είναι τα υλικά του λαμπτήρα και του φακού;
A: Τα υλικά του λαμπτήρα είναι αλουμίνιο και οι φακοί είναι χαλαζίας.
Θέματα που χρειάζονται προσοχή
Θερμές συμβουλές, προκειμένου τα προϊόντα μας να αποδώσουν την καλύτερη απόδοση και να μειώσουν τις αποτυχίες των πελατών στη χρήση των προϊόντων, παρακαλώ σημειώστε:
1) Κατά τη διάρκεια ολόκληρης της διαδικασίας χρήσης, όλοι οι άνθρωποι που έρχονται σε άμεση επαφή με UVLED πρέπει να λαμβάνουν μέτρα για την πρόληψη και την εξάλειψη του στατικού ηλεκτρισμού και να μην αγγίζουν απευθείας τη δίοδο εκπομπής φωτός UV με τα χέρια τους.
2) Κατά τη συγκόλληση, πρέπει να δοθεί προσοχή στον χρόνο και τη θερμοκρασία συγκόλλησης και να διακρίνονται οι θετικές και αρνητικές πολικότητες.
3) Ηλεκτρικές παράμετροι όπως το ρεύμα και η τάση δεν πρέπει να υπερβαίνουν τις ονομαστικές τιμές.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.