Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα 6450 UV φωτός
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματευτείτε
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV 6450 |
Εξουσία: |
380W |
Μέγεθος ενότητας: |
64mm*50mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
64mm*33mm |
Δυναμικό: |
54-61V |
Ρεύμα: |
4-5.6Α |
Τσιπ LED: |
LG /Epileds / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Φωτοβολταϊκά δοχεία συσκευασίας με υψηλής θερμοκρασίας γυαλί από χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV 6450 |
Εξουσία: |
380W |
Μέγεθος ενότητας: |
64mm*50mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
64mm*33mm |
Δυναμικό: |
54-61V |
Ρεύμα: |
4-5.6Α |
Τσιπ LED: |
LG /Epileds / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Φωτοβολταϊκά δοχεία συσκευασίας με υψηλής θερμοκρασίας γυαλί από χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Μονάδα UV φωτός 600W υψηλής ισχύος UV LED τσιπ χάντρες λαμπτήρων με φακό χαλαζία
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV φωτός 6450 |
| Ισχύς | 380W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 128 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 64mm*50mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 64mm*33mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 54-61V |
| Ρεύμα | 4-5.6A |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Διαδικασία συσκευασίας | Συσκευασία φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφής, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
![]()
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε
1) Καλή τιμή
Προσφέρουμε την τιμή απευθείας πώλησης του κατασκευαστή.
2) Διασφάλιση ποιότητας
Έχουμε τη δική μας ομάδα R&D, κάθε προϊόν έχει επαγγελματική δοκιμή πριν από την αποστολή.
3) Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Παρέχουμε ανώτερες και έγκαιρες συμβουλές προ-πωλήσεων και εξυπηρέτηση μετά την πώληση, οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με το UV LED θα απαντηθούν από επαγγελματία μηχανικό σε 12 ώρες.
Συχνές ερωτήσεις
Ε1. Είστε εργοστάσιο;
Α: Ναι! Είμαστε εργοστάσιο στο Σενζέν. Παράγουμε προϊόντα UV LED για επτά χρόνια.
Ε2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;
Α: Χάντρες λαμπτήρων UV LED, μονάδα UV LED, μονός λαμπτήρας UV LED και εξοπλισμός UV.
Ε3. Έχετε περιορισμούς MOQ στις παραγγελίες φωτισμού LED;
Όχι! Ένα είναι επίσης αποδεκτό.
Ε4. Μπορούμε να προσαρμόσουμε προϊόντα;
Α: Ναι! Μπορούμε να παράγουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τα τεχνικά σχέδια.
Ε5. Τι γίνεται με την ποιότητα των LED;
Α: Μην ανησυχείτε για την ποιότητα. Η εταιρεία μας είναι ο κύριος κατασκευαστής LED στην Κίνα.
Η πληρωμή μπορεί να είναι συναλλαγή T/T/ Εμπορική πλατφόρμα πληρωμή.
Ε6. Θα μπορούσα να βάλω το λογότυπό μου πάνω του;
Α: Φυσικά. Το λογότυπο μπορεί να γίνει σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας μόλις φτάσετε στο MOQ μας.
Θέματα που χρειάζονται προσοχή
Ζεστές συμβουλές, προκειμένου τα προϊόντα μας να αποδώσουν την καλύτερη απόδοση και να μειώσουν τις αποτυχίες των πελατών στη χρήση των προϊόντων, παρακαλούμε σημειώστε:
1) Κατά τη διάρκεια ολόκληρης της διαδικασίας χρήσης, όλοι οι άνθρωποι που έρχονται σε άμεση επαφή με UVLED πρέπει να λαμβάνουν μέτρα για την πρόληψη και την εξάλειψη του στατικού ηλεκτρισμού και να μην αγγίζουν απευθείας τη δίοδο εκπομπής UV φωτός με τα χέρια τους.
2) Κατά τη συγκόλληση, πρέπει να δοθεί προσοχή στον χρόνο και τη θερμοκρασία συγκόλλησης και να διακρίνονται οι θετικές και αρνητικές πολικότητες.
3) Ηλεκτρικές παράμετροι όπως το ρεύμα και η τάση δεν πρέπει να υπερβαίνουν τις ονομαστικές τιμές.
Πρέπει να δοθεί προσοχή στη συγκόλληση UV LED υψηλής ισχύος:
1) Ο χρόνος συγκόλλησης δεν πρέπει να υπερβαίνει τα 3 δευτερόλεπτα;
2) Η θερμοκρασία συγκόλλησης πρέπει να είναι μικρότερη από 260 βαθμούς Κελσίου.
3) Η συγκόλληση με αναρροή επιτρέπεται μόνο μία φορά.
4) Κατά τη συγκόλληση, διακρίνετε την θετική και αρνητική πολικότητα και αποφύγετε τον φακό για να αποφύγετε ζημιά στον φακό.
5) Για να παραταθεί η διάρκεια ζωής των διόδων εκπομπής υπεριώδους φωτός, συνιστάται η χρήση σταθερού τροφοδοτικού οδήγησης σταθερού ρεύματος ή IC αντί για τροφοδοτικό οδήγησης σταθερής τάσης ή IC.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.