Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ym-mw6-4040
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγματευτείτε
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Καρτόνι
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV |
Εξουσία: |
60W |
Μέγεθος ενότητας: |
40mm*40mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
23mm*15mm |
Δυναμικό: |
19-23V |
Ρεύμα: |
2-3A |
Εφαρμογή: |
Απολύμανση, αποστείρωση |
Διάρκεια ζωής: |
10000h |
Υλικό: |
Κράμα αργιλίου |
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV |
Εξουσία: |
60W |
Μέγεθος ενότητας: |
40mm*40mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
23mm*15mm |
Δυναμικό: |
19-23V |
Ρεύμα: |
2-3A |
Εφαρμογή: |
Απολύμανση, αποστείρωση |
Διάρκεια ζωής: |
10000h |
Υλικό: |
Κράμα αργιλίου |
Περιγραφή του Μονάδα UV Φωτός:
Μεγάλη διάρκεια ζωής. Η διάρκεια ζωής του συστήματος σκλήρυνσης UV LED UV φτάνει τις 20000-30000 ώρες.
Η έξοδος UV φωτός είναι υψηλή, σταθερή και ομοιόμορφη.
| Όνομα προϊόντος | YM-4040-ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
| Ισχύς | 60W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λάμπας | 6 τεμ |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Σιλικόνη ή χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 30, 60, 90, 120 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 40mm*40mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 23mm*15mm |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Τάση | 19-23V |
| Ρεύμα | 2-3A |
| Υλικό τσιπ | LG, Seoul, Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα ενθυλάκωσης με φακό χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000-30000 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφής, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Είστε εργοστάσιο;
A: Ναι! Είμαστε εργοστάσιο στο Σενζέν. Παράγουμε προϊόντα UV LED εδώ και επτά χρόνια.
Ε2. Ποιο είναι το κύριο προϊόν σας;
A: Χάντρες λάμπας UV LED, μονάδα UV LED, μεμονωμένη λάμπα UV LED και εξοπλισμός UV.
2. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης και η μέθοδος πληρωμής;
Χρειάζονται 3-7 ημέρες για τα κανονικά προϊόντα, 15-20 ημέρες για τα προσαρμοσμένα προϊόντα
Η μέθοδος πληρωμής μπορεί να είναι συναλλαγή T/T/Εμπορική πλατφόρμα πληρωμή
Ε3. Σχετικά με τα logistics;
A: Συνήθως, αποστέλλουμε τα προϊόντα με express, αλλά μπορούμε να κανονίσουμε την παράδοση σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Εφαρμογήτης Μονάδας UV LED1. Εκτύπωση διαφημίσεων2. Εκτύπωση 3D
3. Εκτύπωση γραμμωτού κώδικα
4. Προστασία πλακέτας PCB
5. Συγκόλληση με UV κόλλα φακού
6. Προστασία οθόνης αφής
7. Στέγνωμα βερνικιού επίπλων
8. Ιατρικό όργανο
9. Οπτική ακριβείας
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.
![]()
![]()