Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-150W-6035
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 μονάδα
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Καρτόνι
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV |
Εξουσία: |
150W |
Μέγεθος ενότητας: |
60 mm**35 mm*2,0 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
55 mm*20 mm |
Δυναμικό: |
44-49V |
Ρεύμα: |
2-2.8Α |
Εφαρμογή: |
Απολύμανση, αποστείρωση |
Διάρκεια ζωής: |
20000hours |
Υλικό: |
Κράμα αργιλίου |
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV |
Εξουσία: |
150W |
Μέγεθος ενότητας: |
60 mm**35 mm*2,0 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
55 mm*20 mm |
Δυναμικό: |
44-49V |
Ρεύμα: |
2-2.8Α |
Εφαρμογή: |
Απολύμανση, αποστείρωση |
Διάρκεια ζωής: |
20000hours |
Υλικό: |
Κράμα αργιλίου |
ΠεριγραφήΜονάδα UV φωτός:
Μεγάλη διάρκεια ζωής: η διάρκεια ζωής του UV LED UV συστήματος επεξεργασίας φθάνει τις 1-20000 ώρες.
Η έκδοση υπεριώδους φωτός είναι υψηλή, σταθερή και ομοιόμορφη.
βΕπεξεργασίαΦωςΕκτός από το διαφημιζόμενοΕπεξεργασίαΗ ομοιότητα των ακτίνων UV πρέπει να λαμβάνεται υπόψη.Η κακή ομοιομορφία μειώνει το περιθώριο σφάλματος που μπορεί να ανεχθεί και αυξάνει την προσπάθεια που απαιτείται για τη διατήρηση του ελέγχου της διαδικασίας.
| Ονομασία του προϊόντος | ΥΜ-150W-6050Μονάδα UV LED |
| Δύναμη | 150W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 52 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Άλλες ουσίες, που δεν περιέχουν ουσία |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 60 mm**35 mm*2,0 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 55 mm*20 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Τετάρτη | 44-49V |
| Τρέχων | 2-2.8Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Μονάδα συσκευασίας φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γενικές ερωτήσεις
Ε1. Ποια είναι η εξωτερική συσκευασία του προϊόντος;
Α: Χρησιμοποιούμε πολύ ισχυρή ειδική για την εξαγωγή συσκευασία από χαρτόνι και συσκευασία από ξύλινο κουτί για να εξασφαλίσουμε
ότι τα εμπορεύματα μπορούν να παραδοθούν με ασφάλεια στους πελάτες.
Ε2. Ποιο είναι το κύριο προϊόν σας;
Α: Δισκία λαμπτήρων UV LED, μονάδα UV LED, ενιαία λάμπα UV LED και εξοπλισμός UV.
Τρίτο.Ποια είναι η προθεσμία παράδοσης και η μέθοδος πληρωμής;
Α:Χρειάζεται 3-7 ημέρες για τα κανονικά προϊόντα, 15-20 ημέρες για τα προσαρμοσμένα προϊόντα
Ερώτηση 4: Για την εφοδιαστική;
Απ: Συνήθως, αποστέλλουμε τα προϊόντα με ταχυδρομείο, αλλά μπορούμε να κανονίσουμε την παράδοση σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Ε5: Πόσο σύντομα είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Για παραγγελία δείγματος, 3-5 ημέρες. Για παραγγελία χύδην, 9-15 ημέρες.
ΑΕφαρμογή ofΜονάδα UV LED
1. διαφήμιση Εκτύπωση
2. 3D εκτύπωση
3. Τύπωση γραμμικού κώδικα
4Προστασία πλακών PCB
5. Συνδέση με UV κόλλα φακών
6. προστασία με οθόνη αφής
7. έπιπλα Βερνίκι Σκούπιση
8Ιατρικό όργανο
9Οπτική ακριβείας.
![]()
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.