Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-180W-6230
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 μονάδα
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Καρτόνι
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV |
Εξουσία: |
180 W |
Μέγεθος ενότητας: |
62mm*30mm*3,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
62 mm*30 mm |
Δυναμικό: |
58.5-67.5V |
Ρεύμα: |
2-2.8Α |
Διάρκεια ζωής: |
20000hours |
Υλικό: |
Κράμα αργιλίου |
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα φωτός UV |
Εξουσία: |
180 W |
Μέγεθος ενότητας: |
62mm*30mm*3,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
62 mm*30 mm |
Δυναμικό: |
58.5-67.5V |
Ρεύμα: |
2-2.8Α |
Διάρκεια ζωής: |
20000hours |
Υλικό: |
Κράμα αργιλίου |
Σχετικά με την μονάδα UV LED
Τα συστήματα σκλήρυνσης UV χρησιμοποιούνται ευρέως από βιομηχανικούς κατασκευαστές στην εκτύπωση, την αυτοκινητοβιομηχανία, τις ιατρικές συσκευές, τα ηλεκτρονικά και
συσκευασία. Χρησιμοποιούνται επίσης σε εφαρμογές φινιρίσματος ξύλου, συμπεριλαμβανομένης της επικάλυψης και της συγκόλλησης κόλλας για συναρμολόγηση, καθώς και
σφράγιση και μεταξοτυπία
Τα συστήματα σκλήρυνσης UV LED χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, τη βιομηχανία διακόσμησης, τη βιομηχανία δομικών υλικών, τη βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για μάρκες εκτυπωτών ψεκασμού όπως Konika, Xaar, Ricoh, και είδη εκτυπωτών
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
| Όνομα προϊόντος | YM-180W-6230 ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
| Ισχύς | 180W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λάμπας | 18 τεμ |
| Τύπος διόδου | Cob |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 62mm*30mm*3.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 62mm*15mm |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Τάση | 58.5-67.5V |
| Ρεύμα | 2-2.8A |
| Υλικό τσιπ | LG, Seoul, Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα ενθυλάκωσης με φακό χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 3.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφής, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Είστε εργοστάσιο;
A: Ναι! Είμαστε εργοστάσιο στο Σενζέν. Παράγουμε προϊόντα UV LED για επτά χρόνια.
Ε2. Ποιο είναι το κύριο προϊόν σας;
A: Χάντρες λάμπας UV LED, μονάδα UV LED, μεμονωμένη λάμπα UV LED και εξοπλισμός UV.
2. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης και η μέθοδος πληρωμής;
Χρειάζονται 3-7 ημέρες για τα κανονικά προϊόντα, 15-20 ημέρες για τα προσαρμοσμένα προϊόντα
Η μέθοδος πληρωμής μπορεί να είναι συναλλαγή T/T/Πιστωτική κάρτα πληρωμή
Ε3. Σχετικά με τα logistics;
A: Συνήθως, αποστέλλουμε τα προϊόντα με express, αλλά μπορούμε να κανονίσουμε την παράδοση σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Πλεονέκτημα της τεχνολογίας σκλήρυνσης με υπεριώδη ακτινοβολία
![]()
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.