Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ηλεκτρονική μονάδα COB 160W-7027
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Να διαπραγματευτούμε.
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Καρτόνι
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
YM-160W-7027 |
Εξουσία: |
Μονάδα υψηλής ισχύος 160W |
Δυναμικό: |
20.4-22.8V |
Ρεύμα: |
4.5-6.3a |
Τύπος: |
UV LED |
Χρώμα που εκπέμπει: |
UV |
Όνομα προϊόντος: |
YM-160W-7027 |
Εξουσία: |
Μονάδα υψηλής ισχύος 160W |
Δυναμικό: |
20.4-22.8V |
Ρεύμα: |
4.5-6.3a |
Τύπος: |
UV LED |
Χρώμα που εκπέμπει: |
UV |
Πλεονεκτήματα του Ηλεκτρονική μονάδα COB 160W-7027 :
ΠροδιαγραφέςτουΜονάδα COB UV LED:
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική μονάδα COB UV LED 7027 |
| Δύναμη | 160W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 54 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | COB smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 120 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 70 mm*27 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 20.4-22.8V |
| Τρέχων | 4.5-6.3Α |
| Υλικό τσιπ | Επικεφαλίδια |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία COB Module |
| Υλικό μονάδας | 2.5mm COB Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000-30000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
ΑΕφαρμογή of COBΜονάδα UV LED
Η μονάδα LED COB UV χρησιμοποιείται κυρίως σε βιοϊατρικούς τομείς, στην αναγνώριση κατά της παραποίησης, στον καθαρισμό (νερό, αέρα κλπ.), στην αποθήκευση δεδομένων υπολογιστών.νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόνταΓια παράδειγμα, το υπεριώδες όργανο φωτοθεραπείας LED είναι μια πολύ δημοφιλής ιατρική συσκευή στο μέλλον,Αλλά η τεχνολογία είναι ακόμα στα πρώτα της στάδια.. πολύ.
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1.Μπορούν όλα τα προϊόντα να προσαρμοστούν;
Α:- Ναι, ναι.Όλα τα προϊόντα μας μπορούν να κατασκευαστούν με τις λεπτομέρειες που παρέχετε.
Ε2. Ποια είναι η εξωτερική συσκευασία του προϊόντος;
Α: συσκευασία από χαρτόνι ή από ξύλο.
Ε3. Κύκλος επεξεργασίας;
Απ: Μερικά από τα προϊόντα που έχουμε σε αποθεματισμό.5-12μέρες για να γίνει.
Ε4: Ποια είναι η εγγύησή σας;
Ένα.Εγγύηση ενός έτους.
Όλα τα προϊόντα θα δοκιμαστούν πριν από την αποστολή.
Ε5: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο σύστημα επεξεργασίας UV LED;
Ναι.Παρακαλώ ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή μας.
![]()
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.