Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-K33-21020 ΜΟΝΑΔΑ UV LED
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύομαι
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
YM-K33-21020 ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
Εξουσία: |
100W |
Μέγεθος ενότητας: |
210*20*2 χλστ |
Φωτεινό μέγεθος: |
198*20 χλστ |
Δυναμικό: |
37,4-41,8V |
Ρεύμα: |
1.5-2.1a |
Τσιπ LED: |
Epileds / LG / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
YM-K33-21020 ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
Εξουσία: |
100W |
Μέγεθος ενότητας: |
210*20*2 χλστ |
Φωτεινό μέγεθος: |
198*20 χλστ |
Δυναμικό: |
37,4-41,8V |
Ρεύμα: |
1.5-2.1a |
Τσιπ LED: |
Epileds / LG / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Χαρακτηριστικά και οφέλη:
Περιγραφή του προϊόντος 100W UV Led Module
| Ονομασία του προϊόντος | ΥΜ-Κ33-21020Μονάδα UV LED |
| Δύναμη | 100W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 33 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 210χμ*20χμ* 2 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 198 mm*20 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 37.4-41.8V |
| Τρέχων | 1.5-2.1Α |
| Υλικό τσιπ | ΣεούλΛΓ."Επιληθήματα" |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Φωτήρα συσκευασίας μεμονωμένων φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 15000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, ζωγραφικής, μελάνων υπεριώδους ακτινοβολίας, κολλών υπεριώδους ακτινοβολίας και οθόνων αφής. |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
![]()
Η δική μαςΣυστήματα στεγνώσεως UV LEDχρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων κλπ.
Είναι κατάλληλο για τα είδη μάρκας των ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και είδη εκτυπωτών
Συμπεριλαμβανομένων των εκτυπωτών flatbed, των εκτυπωτών roll to roll, των εκτυπωτών ευρείας μορφής, των εκτυπωτών inkjet, των ψηφιακών εκτυπωτών, των περιστρεφόμενων εκτυπωτών κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Έχετε δικό σας εργοστάσιο;
Α1:Ναι! Έχουμε το δικό μας εργοστάσιο στο Shenzhen. Παρασκευάζουμε προϊόντα UV LED από το 2015.
Ε2: Όλα τα σημερινά χημικά από την υπεριώδη ακτινοβολία λειτουργούν καλά με την υπεριώδη ακτινοβολία LED;
Α2:Όχι, η χημική πρέπει να είναι ειδικά για να επωφεληθεί από το στενό μήκος κύματος,
Παρακαλώ ζητήστε από τον προμηθευτή σας το καλύτερο μήκος κύματος, και τότε μπορούμε να προσαρμόσουμε το πιο κατάλληλο και υψηλής απόδοσης μήκος κύματος για εσάς.
Ε3: Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;
Α3: UV LED λαμπτήρα; UV LED μονάδα; UV LED μονόφωτο.
Q4: Πώς να κάνετε παραγγελία;
Α4: Μπορείτε να ελέγξετε το κόστος αποστολής και τις πληροφορίες έκπτωσης σε απευθείας σύνδεση και να κάνετε την παραγγελία απευθείας στοΠΛΑΤΦΟΡΜΑ Εξωτερικού Εμπορίου.
Ή μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τις λεπτομέρειες της παραγγελίας, θα σας απαντήσουμε σε λίγα λεπτά.
Ε5:Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής για παραγγελίες;
Α5: T/T, D/P D/A, πιστωτική κάρτα, PayPal. Δέχουμε πολλαπλές μεθόδους πληρωμής.
Ε6:Πόσος χρόνος απαιτείται για να αποσταλεί η παραγγελία μου;
Α6:Συνήθως διαρκεί 3-7 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.