Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: ΥΜ-Κ5-5020 ΜΟΝΑΔΑ UV LED
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύομαι
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
ΥΜ-Κ5-5020 ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
Εξουσία: |
50W |
Μέγεθος ενότητας: |
50mm*20mm*2mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
50 mm*7 mm |
Δυναμικό: |
32,5-37,5V |
Ρεύμα: |
1-1.4Α |
Τσιπ LED: |
Epileds / LG / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
ΥΜ-Κ5-5020 ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
Εξουσία: |
50W |
Μέγεθος ενότητας: |
50mm*20mm*2mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
50 mm*7 mm |
Δυναμικό: |
32,5-37,5V |
Ρεύμα: |
1-1.4Α |
Τσιπ LED: |
Epileds / LG / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Πλεονεκτήματα προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος μονάδας UV LED 36W
| Όνομα προϊόντος |
YM-K5-5020 Μονάδα UV LED |
| Ισχύς | 50W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λάμπας | 5 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60, 120 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 50mm*20mm*2mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 50mm*7mm |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Τάση | 32.5-37.5V |
| Ρεύμα | 1-1.4A |
| Υλικό τσιπ | Seoul,LG,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα λάμπας με ενθυλάκωση φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Υπόστρωμα χαλκού 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 15000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφές, μελάνια UV, κόλλες UV και οθόνες αφής. |
| Τόπος προέλευσης | Shenzhen, Guangdong, Κίνα |
![]()
μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.Είναι κατάλληλο για μάρκες εκτοξευτήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και είδη εκτυπωτών
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1.
Ποιο είναι το τσιπ LED σας;
Α: Χρησιμοποιούμε Korea LG,Seoul,
Taiwna Epileds για τη μάρκα τσιπ LEDΕ2. Ποια είναι η διάρκεια ζωής του UV LED;Α: Η διάρκεια ζωής του τσιπ LED είναι θεωρητικά 20.000 ώρες. Αν το φροντίσετε κατά τη χρήση, συνήθως μπορεί να χρησιμοποιηθεί 3-5 χρόνια.
Ε3. Κύκλος επεξεργασίας;
Α: Ορισμένα προϊόντα τα έχουμε σε απόθεμα. Οι λάμπες UV συνήθως χρειάζονται περίπου 5-10 ημέρες για να κατασκευαστούν. Αν τις χρειάζεστε επειγόντως,
θα κατασκευάσουμε τη λάμπα UV το συντομότερο δυνατό. Το σύστημα σκλήρυνσης UV χρειάζεται περίπου 7-15 ημέρες προετοιμασίας.
Τα αξεσουάρ UV χρειάζονται περίπου 1-7 ημέρες προετοιμασίας.
Ε4. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν;
Α: Ναι! Μπορούμε να παράγουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Ε5. Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής σας για παραγγελίες;
Α:
ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANK TRANSFER VISA/MASTERCARD κ.λπ. Μπορούν να παρασχεθούν περισσότεροι όροι πληρωμής.Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.Umi@ymleduv.com