Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σύστημα πολυμερισμού YM-150W-33610 UV
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-150W-33610 UV |
Εξουσία: |
150W |
Μέγεθος: |
368*50*112 χλστ |
Φωτεινό μέγεθος: |
336*10 χλστ |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-150W-33610 UV |
Εξουσία: |
150W |
Μέγεθος: |
368*50*112 χλστ |
Φωτεινό μέγεθος: |
336*10 χλστ |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-150W-33610 Εφαρμογή Συστήματος Σκλήρυνσης UV
1. Χαρακτηριστικά: Γρήγορη, ευέλικτη σκλήρυνση και στέγνωμα
2. Περιβάλλον Ψυχρής Εκτύπωσης: Επιτρέπει την εκτύπωση σε ευαίσθητα στη θερμότητα υποστρώματα, δηλαδή λεπτές διαφάνειες, αυτοκόλλητα φύλλα,
υλικά από ελαστικό PVC και άλλα. Η ελάχιστη αντοχή στη θερμότητα επιτρέπει αποτελεσματική αμφίδρομη βαθμονόμηση.
3. Εύκολη Απενεργοποίηση και Ενεργοποίηση: Εύκολη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση χωρίς υποβάθμιση της έντασης. Έτσι, δεν υπάρχει χρόνος προθέρμανσης
που οδηγεί σε ταχύτερη λειτουργία με υψηλή παραγωγικότητα.
4. Μεγάλη διάρκεια ζωής του Μηχανήματος: Τα LED έχουν μεγάλη διάρκεια ζωής. Έτσι, προσφέρουν μακροπρόθεσμα οφέλη χωρίς χρόνο διακοπής λειτουργίας λαμπτήρων ή οποιοδήποτε άλλο
κόστος αναλωσίμων. Εξοικονόμηση Ενέργειας: Καταναλώνει χαμηλή ηλεκτρική ενέργεια. Έτσι, εξοικονομεί ενέργεια και προσφέρει οικονομικά αποδοτική λύση.
5. Φιλικό προς το Περιβάλλον: Δεν περιέχει υδράργυρο (μη αναλώσιμο στοιχείο) και αέριο όζον που μπορεί να βλάψει το περιβάλλον.
| Είδος | Σύστημα Σκλήρυνσης UV YM-150W-33610 |
| Ισχύς | 150W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος Διόδου | 3535 smd |
| Μέγεθος | 368mm*50mm*112mm |
| Φωτεινό Μέγεθος | 336mm*10mm |
| Υλικό Φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος Κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σύστημα Ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια Ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
![]()
Τα συστήματα σκλήρυνσης UV LED μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
στη βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για διάφορες μάρκες ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και διάφορους εκτυπωτές
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Μπορείτε να δεχτείτε παραγγελία δείγματος;
Ναι, μπορούμε. Καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας.
Ε2: Θα μπορούσα να βάλω το λογότυπό μου πάνω του;
Φυσικά. Το λογότυπο μπορεί να γίνει σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας μόλις φτάσετε στο MOQ μας.
Ε3: Ποια είναι η συσκευασία σας;
Έχουμε χρωματιστό κουτί και χαρτοκιβώτιο. Καλώς ήρθατε να προσαρμόσετε αν το χρειάζεστε.
Ε4: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
3-7 ημέρες για παραγγελίες δειγμάτων σε απόθεμα. 25-30 ημέρες για μαζική παραγωγή.
Ε5: Ποιοι είναι οι όροι προσφοράς σας;
FOB, CIF, CFR, EXW είναι διαθέσιμα.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.