Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-40020 UV
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-40020 UV |
Εξουσία: |
1200W |
Μέγεθος: |
430mm*95mm*105mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
400mm*20mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-40020 UV |
Εξουσία: |
1200W |
Μέγεθος: |
430mm*95mm*105mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
400mm*20mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-700W-20555 Εφαρμογή Συστήματος Σκλήρυνσης UV
1. Φιλική προς τον χρήστη και διαισθητική λειτουργία – Σχεδιασμένο με σαφή διεπαφή και απλά χειριστήρια,
επιτρέποντας στους χειριστές να αρχίσουν να εργάζονται με ελάχιστη εκπαίδευση.
2. Εναλλακτική λύση χαμηλού κόστους σε παραδοσιακές διαδικασίες σκλήρυνσης – Μια τέλεια λύση εισόδου για χρήστες που μεταβαίνουν
από συμβατικές μεθόδους σκλήρυνσης, προσφέροντας απλότητα χωρίς συμβιβασμούς στην απόδοση.
3. Εξαιρετική οικολογική τεχνολογία LED – Αντικαθιστά επικίνδυνα συστήματα που βασίζονται σε υδράργυρο, προσφέροντας ασφαλέστερα,
καθαρότερα και πιο αποτελεσματικά αποτελέσματα σκλήρυνσης, μειώνοντας παράλληλα τις περιβαλλοντικές επιπτώσεις.
4. Οικονομική και εξοικονόμηση ενέργειας – Μειώνει τόσο το λειτουργικό κόστος όσο και το κόστος συντήρησης μέσω μειωμένης
κατανάλωσης ενέργειας και μεγαλύτερης διάρκειας ζωής των εξαρτημάτων.
5. Πολλαπλά διαθέσιμα μήκη κύματος – Επιλέξτε από μια σειρά ακριβών μηκών κύματος για να διασφαλίσετε ότι έχετε το
βέλτιστο σύστημα για τις συγκεκριμένες απαιτήσεις της εφαρμογής σας.
| Είδος | YM-1200W-40020 Σύστημα Σκλήρυνσης UV |
| Ισχύς | 1200W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος Διόδου | 3535 smd |
| Μέγεθος | 430mm*95mm*105mm |
| Φωτεινό Μέγεθος | 400mm*20mm |
| Υλικό Φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος Κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σύστημα Ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια Ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
![]()
Τα συστήματα σκλήρυνσης UV LED μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για διάφορα είδη ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και διάφορους εκτυπωτές
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Είστε εργοστάσιο;
Α: Ναι, έχουμε το δικό μας εργοστάσιο στο Longhua, Shenzhen. Και το τμήμα εμπορίου και η αποθήκη μας
βρίσκονται στην περιοχή Guanlan, Shenzhen, αν έχετε χρόνο να έρθετε στην Κίνα, καλωσορίζουμε την επίσκεψή σας!
Ε2: Θα μπορούσατε παρακαλώ να μου στείλετε ένα δείγμα, ώστε να μπορώ να δω και να ελέγξω την ποιότητά του;
Α: Ναι. Μπορούμε να σας στείλουμε δείγματα.
Ε3: Μπορείτε να δεχτείτε παραγγελίες OEM και ODM;
Α: Ναι. Είμαστε σε θέση να ολοκληρώσουμε τις παραγγελίες OEM και ODM. Έχουμε μεγάλες ποσότητες προϊόντων LED
σε απόθεμα για κανονικά μοντέλα. Για ειδικά μοντέλα, θα χρειαστεί λίγος χρόνος για την προσαρμογή τους.
Ε4. Πώς στέλνετε τα εμπορεύματα και πόσο καιρό χρειάζεται για να φτάσουν;
Α: Συνήθως αποστέλλουμε μέσω DHL, UPS, FedEx. Συνήθως χρειάζονται 3-7 ημέρες για να φτάσουν. Η αεροπορική και θαλάσσια ναυτιλία είναι επίσης προαιρετική.
Ε5. Πώς να προχωρήσετε σε μια παραγγελία για φως LED;
Α: Πρώτα ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.