Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σύστημα πολυμερισμού YM-200W-7020 UV
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-200W-7020 UV |
Εξουσία: |
200W |
Μέγεθος: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
70mm*20mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-200W-7020 UV |
Εξουσία: |
200W |
Μέγεθος: |
90 mm * 45 mm * 124 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
70mm*20mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-200W-7020Εφαρμογή συστημάτων στεγνώσεως UV
1. Υποστήριξη ερωτήσεων και συμβουλών Προσφέρουμε επαγγελματική συμβουλευτική προ πωλήσεων και ανταποκρινόμενη υποστήριξη ερωτήσεων προσαρμοσμένη στις ανάγκες σας.
2.Ενδονησιακή εξυπηρέτηση ️ Η ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας είναι διαθέσιμη 24 ώρες την ημέρα για να σας βοηθήσει ανά πάσα στιγμή.
3Βίντεο εκτύπωσης του UV LED συστήματος στεγνώσεως
4. Επίσκεψη στο εργοστάσιο πρόσκληση Είστε θερμά ευπρόσδεκτοι να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας για να δείτε από πρώτο χέρι τις παραγωγικές μας δυνατότητες.
5Προσαρμοσμένη παραγωγή και συσκευασία Προσφέρουμε εξατομικευμένες λύσεις κατασκευής και συσκευασίας για να ανταποκριθούμε στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
6. 12 μηνών εγγύηση χωρίς προβλήματα + ηλεκτρονική τεχνική υποστήριξη
7. Παρακολούθηση αποστολής και παρακολούθηση παράδοσης. Μετά την αποστολή, παρακολουθούμε την παραγγελία σας και παρέχουμε ενημερώσεις κάθε δύο ημέρες μέχρι να επιβεβαιωθεί η παράδοση.
8. Υποστήριξη δοκιμών μετά την παράδοση ️ Μόλις λάβετε τα αγαθά, παρακαλώ δοκιμάστε τα και μοιραστείτε τα σχόλιά σας.Και θα σας προσφέρουμε αποτελεσματικές λύσεις..
| Άρθρο | Συστήματα επεξεργασίας με υπεριώδη ακτινοβολία |
| Δύναμη | 200W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | καλαμπόκι |
| Μέγεθος | 90mm*45mm*124mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 70 mm*20 mm |
| Υλικό φακού | Ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες φακός |
| Διάστημα κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
Η δική μαςΣυστήματα στεγνώσεως UV LEDχρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων κλπ.
Είναι κατάλληλο για τα είδη μάρκας των ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και είδη εκτυπωτών
Συμπεριλαμβανομένων των εκτυπωτών flatbed, των εκτυπωτών roll to roll, των εκτυπωτών ευρείας μορφής, των εκτυπωτών inkjet, των ψηφιακών εκτυπωτών, των περιστρεφόμενων εκτυπωτών κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Ποιος είναι ο τρόπος ψύξης;
Α: ψύξη με αέρα.
Ε2.Ποια είναι η διάρκεια ζωής των UV LED;
Α: Η διάρκεια ζωής του τσιπ LED είναι θεωρητικά 20.000 ώρες.
Ε3. Κύκλος επεξεργασίας;
Απ: Μερικά από τα προϊόντα που έχουμε σε αποθεματισμό.5-12μέρες για να γίνει.
Ε4: Ποια είναι η εγγύησή σας;
Ένα.Εγγύηση ενός έτους.
Όλα τα προϊόντα θα δοκιμαστούν πριν από την αποστολή.
Ε5: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο σύστημα επεξεργασίας UV LED;
Ναι.Παρακαλώ ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή μας.
Ε6:Τι πιστοποιητικά έχετε;
Α: Η πιστοποίηση CE, RoHS, SGS έχει ήδη περάσει
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.