Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-700W UV LED Λαμπτήρας Ψύξης νερού
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
YM-700W UV LED Λαμπτήρας Ψύξης νερού |
Εξουσία: |
700W |
Μέγεθος: |
123*80*30 χλστ |
Φωτεινό μέγεθος: |
90*50 χλστ |
Σχέδιο ψύξης: |
Υδροψύξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, Ωρίμανση UV |
Τύπος διόδου: |
6565/6868 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
YM-700W UV LED Λαμπτήρας Ψύξης νερού |
Εξουσία: |
700W |
Μέγεθος: |
123*80*30 χλστ |
Φωτεινό μέγεθος: |
90*50 χλστ |
Σχέδιο ψύξης: |
Υδροψύξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, Ωρίμανση UV |
Τύπος διόδου: |
6565/6868 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-700W-9050Εφαρμογή συστήματος υπεριώδους ωρίμανσης
| Είδος | Σύστημα πολυμερισμού YM-700W-9050 UV |
| Εξουσία | 700W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Μέγεθος | 1230mm*80mm*30mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 90mm*50mm |
| Υλικό φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Υδροψύξη |
| Εφαρμογή | Εφαρμόστε σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
ΜαςΣυστήματα σκλήρυνσης UV LEDχρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, τη βιομηχανία διακόσμησης, τη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για είδη ψεκαστήρα inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh και είδη εκτυπωτών
συμπεριλαμβανομένου εκτυπωτή επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτή από ρολό σε ρολό, εκτυπωτή μεγάλου μεγέθους, inkjet, ψηφιακό εκτυπωτή, περιστροφική πρέσα κ.λπ.
FAQ
Ε1: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
ΕΝΑ:Απευθείας εργοστάσιο στο Shenzhen, Κίνα. Παράγει προϊόντα UV LED από το 2015 (9+ χρόνια). Τιμολόγηση απευθείας από το εργοστάσιο, χωρίς μεσάζοντες.
Καλώς ήρθατε για επίσκεψη ή βιντεοκλήση.
Ε2: Υποστηρίζετε OEM / ODM;
ΕΝΑ:Ναι, 100%. Προσαρμοσμένη ισχύς, μήκος κύματος (365nm-395nm), μέγεθος, περίβλημα, μήκος καλωδίου, σύνδεσμοι και λογότυπο.
Δείγμα διαθέσιμο εντός 7 ημερών.
Ε3: Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;
A: Τσιπ UV LED (3535, 6565,6868, COB), μονάδες UV LED (με τοποθέτηση PCB),
και πλήρεις λάμπες πολυμερισμού UV LED (40W-2000W, ανεμιστήρας/νεροψύξη).
Ε4. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν;
Α: Ναι! Μπορούμε να παράγουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Q5. Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής για παραγγελίες;
ΕΝΑ:ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ VISA/MASTERCARD κ.λπ.
Θα μπορούσαν να παρέχονται περισσότεροι όροι πληρωμής.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com ,, Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.