Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-6565 Επίπεδος φακός UV LED Module
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύομαι
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
YM-6565 Επίπεδος φακός UV LED Module |
Εξουσία: |
10 W |
Φωτεινό μέγεθος: |
6,5mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
6.5-7.5V |
ρεύμα: |
1-1.5A |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Γωνία προβολή του φακού: |
180 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
YM-6565 Επίπεδος φακός UV LED Module |
Εξουσία: |
10 W |
Φωτεινό μέγεθος: |
6,5mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
6.5-7.5V |
ρεύμα: |
1-1.5A |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Γωνία προβολή του φακού: |
180 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
UV LED Chips 10W υψηλής ισχύος UV led module
1. Ελέγχος με διακόπτη: Η ισχύς εξόδου ρυθμίζεται γραμμικά από 0-100%
2- Αισθητή στις δονήσεις: χωρίς δομή νήματος, ανθεκτική στις δονήσεις
3- Αθόρυβη λειτουργία: χωρίς ανεμιστήρα ή σύστημα ψύξης χαμηλού θορύβου
4Καλή συνέπεια στην έκδοση: αργή εξασθένιση της έντασης του φωτός και υψηλή ποιότητα
5Δεν χρειάζεται φίλτρα: Φασματικά καθαρό με ελάχιστες περιττές ζώνες μήκους κύματος
6- Κατάλληλο για 3D εκτύπωση: ακριβής έλεγχος της στεγνώσεως λεπτού στρώματος
7Γρήγορη κάλυψη: Η κάλυψη μπορεί να συμβεί σε δευτερόλεπτα ή χιλιοστά του δευτερολέπτου.
8Συμμορφώνεται με τους περιβαλλοντικούς κανονισμούς: Οι πιστοποιητικές RoHS και απαλλαγμένες από υδράργυρο είναι εύκολο να ληφθούν.
9Λιγότερο συνολικό κόστος: Λιγότερο TCO λόγω εξοικονόμησης ενέργειας, μειωμένων απαιτήσεων συντήρησης και υψηλής παραγωγικότητας.
| Ονομασία του προϊόντος | Τσιπάκια UV LED 10W |
| Δύναμη | 10W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 τεμάχιο |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 180 μοίρες |
| Φωτεινό μέγεθος | 6.5mm*6.5mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 60,5-7,5V |
| Τρέχων | 1-1.5Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
![]()
Η δική μαςΣυστήματα στεγνώσεως UV LEDχρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων κλπ.
Είναι κατάλληλο για τα είδη μάρκας των ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και είδη εκτυπωτών
Συμπεριλαμβανομένων των εκτυπωτών flatbed, των εκτυπωτών roll to roll, των εκτυπωτών ευρείας μορφής, των εκτυπωτών inkjet, των ψηφιακών εκτυπωτών, των περιστρεφόμενων εκτυπωτών κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Τι είναι η κάλυψη με UV LED;
Α:Χρησιμοποιήστε υπεριώδη LED για να σκληρύνετε άμεσα τις επικάλυψεις, τις κόλλες ή τα μελάνια.
Ε2: Πώς είναι καλύτερο από μια παραδοσιακή λάμπα υδραργύρου;
Α:Εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής, χωρίς υδράργυρο και φιλικό προς το περιβάλλον και δεν παράγει θερμότητα.
Ε3: Ποια υλικά είναι κατάλληλα;
Α:Πλαστικά, γυαλί, μέταλλα, κεραμικά, ξύλο κ.λπ.
Ε4: Πόσο γρήγορα θεραπεύεται;
Α:Γενικά 1-5 δευτερόλεπτα, ανάλογα με τα υλικά και τη φόρμουλα.
Ε5: Πόσος είναι ο χρόνος ζωής του;
Α:Η διάρκεια ζωής των LED είναι συνήθως πάνω από 20.000 ώρες.
Ε6: Χρειάζεται να χρησιμοποιήσω ειδικό μελάνι/κόλλημα;
Α:Πρέπει να χρησιμοποιούνται υλικά ευαίσθητα στα UV LED.
Ε7: Πόσο καιρό η εταιρεία δραστηριοποιείται σε αυτή την επιχείρηση;
Α:Πάνω από 11 χρόνια εμπειρογνωμοσύνης στον τομέα των UV LED
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.