Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα 4513 των UV οδηγήσεων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 τεμ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 4513 των UV οδηγήσεων |
Εξουσία: |
40W |
Μέγεθος ενότητας: |
45mm*13mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
33mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
26-30V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 4513 των UV οδηγήσεων |
Εξουσία: |
40W |
Μέγεθος ενότητας: |
45mm*13mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
33mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
26-30V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 έτος |
Ηλεκτρονικά κυλίνδρους UV LED 40W 6565 10W UV led chip lamp beads UV led module για θέρμανση
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 4513 |
| Δύναμη | 40W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 4 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 45 mm*13 mm*2,0 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 33 mm*6,5 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 26-30V |
| Τρέχων | 1-1.5Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1.Μπορούν όλα τα προϊόντα να προσαρμοστούν;
Α:- Ναι, ναι.Όλα τα προϊόντα μας μπορούν να κατασκευαστούν με τις λεπτομέρειες που παρέχετε.
Ε2. Ποια είναι η εξωτερική συσκευασία του προϊόντος;
Α: συσκευασία από χαρτόνι ή από ξύλο.
Ε3. Κύκλος επεξεργασίας;
Απ: Μερικά από τα προϊόντα που έχουμε σε αποθεματισμό.5-12μέρες για να γίνει.
Ε4: Ποια είναι η εγγύησή σας;
Ένα.Εγγύηση ενός έτους.
Όλα τα προϊόντα θα δοκιμαστούν πριν από την αποστολή.
Ε5: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο σύστημα επεξεργασίας UV LED;
Ναι.Παρακαλώ ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή μας.
Ε6:Τι πιστοποιητικά έχετε;
Α: Η πιστοποίηση CE, RoHS, SGS έχει ήδη περάσει
Q7:Wη διάρκεια ζωής του UV LEDΑΑμπελά?
Α:Ηζωή περισσότερο από20Χιλιάδες ώρες.
Θέματα που απαιτούν προσοχή
Μια θερμή υπενθύμιση, για να κάνουμε τα προϊόντα μας να παίξουν την καλύτερη απόδοση.,και να μειώσει
την αποτυχία των πελατών κατά τη χρήση του προϊόντος, παρακαλούμε να δώσετε προσοχή:
1) Ο χρόνος συγκόλλησης δεν πρέπει να υπερβαίνει τις 3 ώρες.
2) Η θερμοκρασία συγκόλλησης πρέπει να είναι μικρότερη των 260 βαθμών Κελσίου.
3) Η συγκόλληση ανά ροή επιτρέπεται μόνο μία φορά.
4) Κατά τη συγκόλληση, διακρίνετε τη θετική και την αρνητική πολικότητα και αποφύγετε τον φακό για να αποφευχθεί η βλάβη του φακού.
5) Κάντε καλή δουλειά με τα μέτρα διάσπασης θερμότητας, ειδικά με τα υψηλής ισχύος UVLED, στο μέτρο του δυνατού για να εξασφαλιστεί επαρκής έκταση του ψυγείου.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.