Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα 4040 των UV οδηγήσεων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 τεμ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα UV LED 4040 |
Εξουσία: |
20W |
Μέγεθος ενότητας: |
40mm*40mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
14mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
13-15V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
Τσιπ LED: |
LG / Epileds / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Φωτοβολταϊκά δοχεία συσκευασίας με υψηλής θερμοκρασίας γυαλί από χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα UV LED 4040 |
Εξουσία: |
20W |
Μέγεθος ενότητας: |
40mm*40mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
14mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
13-15V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
Τσιπ LED: |
LG / Epileds / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Φωτοβολταϊκά δοχεία συσκευασίας με υψηλής θερμοκρασίας γυαλί από χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 έτος |
Μονάδα UV LED 20W Μονάδα σκλήρυνσης UV LED χάντρες λαμπτήρων με φακό χαλαζία
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 4040 |
| Ισχύς | 20W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 2 τεμ |
| Τύπος διόδου | 6565-6868 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 40mm*40mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 14mm*6.5mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 13-15V |
| Ρεύμα | 1-1.5A |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Διαδικασία συσκευασίας | Χάντρες λαμπτήρων συσκευασμένες με φακό χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφές, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
Συχνές ερωτήσεις
Ε1. Είστε εργοστάσιο;
A: Ναι! Είμαστε εργοστάσιο στην πόλη Σενζέν, και έχουμε επαγγελματική ομάδα εργαζομένων, σχεδιαστών και επιθεωρητών.
Ε2. Ποια είναι η εγγύηση;
A: Όλα τα προϊόντα μπορούν να έχουν εγγύηση για ένα έτος, εάν οποιαδήποτε εξαρτήματα καταστραφούν εντός της εγγύησης, μπορούμε να παρέχουμε τα εξαρτήματα δωρεάν,
αλλά πρέπει να στείλετε πίσω τη λάμπα UV LED και το τροφοδοτικό ή τον ψύκτη νερού, άλλα εξαρτήματα δεν χρειάζεται να σταλούν πίσω.
Ε3. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν;
A:Ναι! Μπορούμε να παράγουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Ε4. Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής σας για παραγγελίες;
A: Πλατφόρμα εξωτερικού εμπορίου Trade Assurance Order. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANK TRANSFER VISA/MASTERCARD κ.λπ.
Ε5. Πόσα χρόνια εγγύηση έχουν τα προϊόντα σας;
A: Προσφέρουμε χρόνο εγγύησης 1 έτους. Εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κατά τη διάρκεια του χρόνου εγγύησης,
επικοινωνήστε μαζί μας και θα τα αλλάξουμε ή θα τα επισκευάσουμε για εσάς.
Ε6. Θα μπορούσα να βάλω το λογότυπό μου πάνω του;
A: Φυσικά. Το λογότυπο μπορεί να γίνει σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας μόλις φτάσετε στο MOQ μας.
Ε7. Μπορεί να ρυθμιστεί η ένταση UV;
A: Ναι, η ένταση είναι ρυθμιζόμενη 0-100%. Σχεδιάσαμε διαφορετικά.
Ε8. Πόσες ημέρες χρειάζεστε για την προετοιμασία της παραγγελίας;
A: Χρειαζόμαστε 3-7 ημέρες για κανονική παραγγελία, ο κύκλος προσαρμοσμένου προϊόντος είναι 15-20 ημέρες.
Θέματα που χρειάζονται προσοχή
Θερμές συμβουλές, προκειμένου τα προϊόντα μας να αποδώσουν την καλύτερη απόδοση και να μειώσουν την αποτυχία των πελατών στη χρήση των προϊόντων, παρακαλούμε σημειώστε:
1) Κατά τη διάρκεια ολόκληρης της διαδικασίας χρήσης, όλοι οι άνθρωποι που έρχονται σε άμεση επαφή με UVLED πρέπει να λαμβάνουν μέτρα για την πρόληψη και την εξάλειψη του στατικού ηλεκτρισμού, και να μην αγγίζουν απευθείας τη διόδου εκπομπής υπεριώδους φωτός με τα χέρια τους.
2) Κατά τη συγκόλληση, πρέπει να δοθεί προσοχή στον χρόνο και τη θερμοκρασία συγκόλλησης, και να διακρίνονται οι θετικές και αρνητικές πολικότητες.
3) Ηλεκτρικές παράμετροι όπως το ρεύμα και η τάση δεν πρέπει να υπερβαίνουν τις ονομαστικές τιμές.
Πρέπει να δοθεί προσοχή στη συγκόλληση UV LED υψηλής ισχύος:
1) Ο χρόνος συγκόλλησης δεν πρέπει να υπερβαίνει τα 3 δευτερόλεπτα;
2) Η θερμοκρασία συγκόλλησης πρέπει να είναι μικρότερη από 260 βαθμούς Κελσίου.
3) Η συγκόλληση με αναρροή επιτρέπεται μόνο μία φορά.
4) Κατά τη συγκόλληση, διακρίνετε τη θετική και αρνητική πολικότητα και αποφύγετε τον φακό για να αποφύγετε ζημιά στον φακό.
5) Κάντε καλή δουλειά στα μέτρα απαγωγής θερμότητας, ειδικά τα UVLED υψηλής ισχύος όσο το δυνατόν περισσότερο για να διασφαλίσετε επαρκή επιφάνεια ψύκτρας.
6) Για να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής των διόδων εκπομπής υπεριώδους φωτός, συνιστάται η χρήση σταθερού τροφοδοτικού οδήγησης σταθερού ρεύματος ή IC αντί για τροφοδοτικό οδήγησης σταθερής τάσης ή IC.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.