Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Φώτα UV LED για μηχανή εκτύπωσης 1200W
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 μονάδα
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Τ/Τ, τραπεζική μεταφορά
Δυνατότητα προσφοράς: 10000
Όνομα προϊόντος: |
Φώτα UV LED για μηχανή εκτύπωσης 1200W |
Εξουσία: |
1200W |
Μέγεθος: |
430*95*105mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
400*20mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αέρας που δροσίζεται |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Χρώμα: |
UV LED |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Χρώμα που εκπέμπει: |
UV |
Λειτουργία ελέγχου: |
Εγχειρίδιο |
Υλικό κελύφους: |
Αλουμίνιο |
Διάρκεια ζωής: |
2000 ώρες |
Όνομα προϊόντος: |
Φώτα UV LED για μηχανή εκτύπωσης 1200W |
Εξουσία: |
1200W |
Μέγεθος: |
430*95*105mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
400*20mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αέρας που δροσίζεται |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Χρώμα: |
UV LED |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Χρώμα που εκπέμπει: |
UV |
Λειτουργία ελέγχου: |
Εγχειρίδιο |
Υλικό κελύφους: |
Αλουμίνιο |
Διάρκεια ζωής: |
2000 ώρες |
ΠλεονέκτημαΦώτα στεγνώσεως UV LED τεχνολογία
| Άρθρο | Φώτα UV LED για μηχανή εκτύπωσης 1200W |
| Δύναμη | 1200W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 480 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 SMD τύπου |
| Μέγεθος | 430mm*95mm*105mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 400 mm*20 mm |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη αέρα/αναπνευστήρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μία λάμπα, λάμπα + τροφοδοσία |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 15000ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Θέματα που απαιτούν προσοχή
Ζεστές συμβουλές, για να κάνουμε τα προϊόντα μας να παίξουν τις καλύτερες επιδόσεις και να μειώσουν την αποτυχία των πελατών στη χρήση των προϊόντων, παρακαλούμε σημειώστε:
1) Η λειτουργία της συγκόλλησης δεν πρέπει να υπερβαίνει το χρονικό όριο.
2) Βεβαιωθείτε ότι η θερμοκρασία συγκόλλησης είναι πάντα κάτω από 260°C.
3) Βλάβη του φακού κατά τη συγκόλληση.
4) Βεβαιωθείτε ότι το σύστημα ψύξης λειτουργεί ενεργά, αποτελεσματικά και εξαλείφει τη θερμότητα.
![]()
Q1Πώς θα παραδώσουμε το φορτίο;
Α1:Γενικά, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα μέσω DHL, UPS, FEDEX express κλπ. Για προϊόντα μεγάλου βάρους και αξίας,
Προτείνουμε να μεταφέρετε το πλοίο από τη θάλασσα.
Q2- Ποιο παράθυρο εκπομπής χρειάζομαι;
Α2: Εξαρτάται από την περιοχή επεξεργασίας σας. Ή μπορείτε να μας πείτε την περιοχή σας και θα σας προτείνουμε την καλύτερη λύση.
Q3Πώς να διαλέξετε το μήκος κύματος;
Α3: Το κανονικό μήκος κύματος μας είναι 365nm, 385nm, 395nm και 405nm. Διαφορετική εφαρμογή θα χρησιμοποιήσει διαφορετικό μήκος κύματος.
Ή μπορείτε να μας ρωτήσετε για επιβεβαίωση.
Q4: Πώς να κάνετε παραγγελία;
Α4: Μπορείτε να ελέγξετε το κόστος αποστολής και τις πληροφορίες έκπτωσης σε απευθείας σύνδεση και να κάνετε παραγγελία απευθείας στην πλατφόρμα εξωτερικού εμπορίου.
Ή μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τις λεπτομέρειες της παραγγελίας, θα σας απαντήσουμε σε λίγα λεπτά.
Q5Τι γίνεται με την υπηρεσία μετά την πώληση;
Α5: Η YM παρέχει ανταλλακτικά για αντικατάσταση και 24ωρη ηλεκτρονική και τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.