Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Θεραπεύοντας λαμπτήρας 2240W των UV οδηγήσεων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματευτείτε
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 10-15 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000
Όνομα προϊόντος: |
Θεραπεύοντας λαμπτήρας 2240W των UV οδηγήσεων |
Εξουσία: |
2240W |
Μέγεθος: |
500*83MM |
Φωτεινό μέγεθος: |
450*50mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυκτος |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Χρώμα: |
Λαμπτήρας των οδηγήσεων UVA |
Εγγύηση: |
2 Χρόνια |
Όνομα προϊόντος: |
Θεραπεύοντας λαμπτήρας 2240W των UV οδηγήσεων |
Εξουσία: |
2240W |
Μέγεθος: |
500*83MM |
Φωτεινό μέγεθος: |
450*50mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυκτος |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Χρώμα: |
Λαμπτήρας των οδηγήσεων UVA |
Εγγύηση: |
2 Χρόνια |
Λάμπα Σκλήρυνσης UV LED 2240Wσκλήρυνση led uv ψύξη νερού εξοπλισμός σκλήρυνσης uv
Λάμπα Σκλήρυνσης UV LED Περιγραφή Προϊόντος
| Στοιχείο | Λάμπα Σκλήρυνσης UV LED 2240W |
| Ισχύς | 2240W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λυχνιών | 224 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 6565 smd τύπου |
| Μέγεθος | 500*83MM |
| Φωτεινό Μέγεθος | 450*50mm |
| Υλικό Chip | LG,Seoul,Epileds |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη νερού |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| προαιρετικό | Μονή λάμπα, λάμπα + τροφοδοτικό, λάμπα + τροφοδοτικό + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000-30000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Ε1. Τι περιλαμβάνει ολόκληρο το σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α:Ολόκληρο το σύστημα σκλήρυνσης UV LED περιλαμβάνει ελεγκτή σκλήρυνσης UV LED + κεφαλή λάμπας UV LED.
Ε2. Μπορώ να χρησιμοποιήσω το δικό μου PLC και ηλεκτρικό ντουλάπι;
Α:Ναι, φυσικά. Ο οδηγός UV LED μας παρέχει επικοινωνία RS485.
Ε3. Πώς να προχωρήσω σε μια παραγγελία για σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α:Πρώτα ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας. Δεύτερον, παραθέτουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία. Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε4. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε5. Προσφέρετε εγγύηση και υπηρεσία εγκατάστασης για τα προϊόντα;
Α:Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία 15000ΩΡΩΝ και 1 έτος δωρεάν εγγύηση. Η υπηρεσία εγκατάστασης μπορεί να παρασχεθεί αλλά πρέπει να πληρωθεί σύμφωνα
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.