Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-1600W -35740 UV Curing System
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
YM-1600W -35740 UV Curing System |
Εξουσία: |
1600W |
Μέγεθος: |
400 mm*97 mm*107 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
357 mm*40 mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
6565/6868 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
YM-1600W -35740 UV Curing System |
Εξουσία: |
1600W |
Μέγεθος: |
400 mm*97 mm*107 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
357 mm*40 mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
6565/6868 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-1600W-35740 Εφαρμογή Συστήματος Σκλήρυνσης UV
1. Υψηλή ένταση ακτινοβολίας – Παρέχει ισχυρή και συγκεντρωμένη φωτεινή έξοδο.
2. Ενεργειακά αποδοτικό – Χρησιμοποιεί 80% λιγότερη ενέργεια σε σύγκριση με τους παραδοσιακούς λαμπτήρες υδραργύρου.
3. Ρυθμιζόμενη έξοδος UV – Η έξοδος μπορεί να ρυθμιστεί από 5% έως 100% ανάλογα με τις ανάγκες.
4. Άμεση ενεργοποίηση/απενεργοποίηση με φωτοηλεκτρική ανίχνευση – Δεν απαιτείται προθέρμανση για άμεση λειτουργία.
5. Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας – Καταναλώνει μόνο το 20% της ενέργειας ενός τυπικού λαμπτήρα UV.
6. 7. Χωρίς υδράργυρο & χωρίς όζον – Φιλικό προς το περιβάλλον και ασφαλές στη χρήση.
8. Πλεονεκτήματα πηγής φωτός ψυχόμενης με αέρα – Χωρίς ογκώδη υδραυλικά ψύξης, χαμηλότερη συντήρηση και βελτιωμένη φορητότητα.
9. Σταθερή και ομοιόμορφη έξοδος – Εξασφαλίζει συνεπή απόδοση σε ολόκληρη την περιοχή έκθεσης.
| Είδος | YM-1600W-35740 Σύστημα Σκλήρυνσης UV |
| Ισχύς | 1600W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Μέγεθος | 400mm*97mm*107mm |
| Φωτεινό Μέγεθος | 357mm*40mm |
| Υλικό Φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχήμα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
![]()
Συχνές ΕρωτήσειςΕ1. Μπορούν όλα τα προϊόντα να προσαρμοστούν;Α: Είμαστε το εργοστάσιο παραγωγής λαμπτήρων UV, αξεσουάρ UV, συστημάτων σκλήρυνσης UV. Όλα τα προϊόντα μας μπορούν να κατασκευαστούν με βάση τις λεπτομέρειες που παρέχετε.
Ε2. Πώς μπορείτε να εγγυηθείτε την ποιότητα;
Α: Η επαγγελματική ομάδα επιθεώρησης ποιότητας προϊόντων διασφαλίζει το ποσοστό ελαττωματικών παραγγελιών. Διαφορετικά, αναλαμβάνουμε πλήρη ευθύνη σύμφωνα με το σύστημα υποστήριξης μετά την πώληση.
Ε3. Ποια είναι η πολιτική δειγμάτων σας;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε το δείγμα εάν έχουμε έτοιμα ανταλλακτικά σε απόθεμα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος του δείγματος και
το κόστος του ταχυμεταφορέα.
Ε4. Δοκιμάζετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Α: Ναι, έχουμε 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.
Ε5. Πώς κάνετε την επιχείρησή μας μακροχρόνια και καλή σχέση;
Α:1. Διατηρούμε καλή ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή για να διασφαλίσουμε ότι οι πελάτες μας επωφελούνται.
2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και κάνουμε ειλικρινά επιχειρήσεις και κάνουμε φίλους μαζί τους,
ανεξάρτητα από το πού προέρχονται.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com
, Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.