Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σύστημα πολυμερισμού YM-70W-3515 UV
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-70W-3515 UV |
Εξουσία: |
70W |
Μέγεθος: |
54 mm * 32 mm * 100 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
35mm*15mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-70W-3515 UV |
Εξουσία: |
70W |
Μέγεθος: |
54 mm * 32 mm * 100 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
35mm*15mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-70W-3515 Εφαρμογή Συστήματος Σκλήρυνσης UV
1. Φιλική προς τον χρήστη και διαισθητική λειτουργία – Σχεδιασμένο με σαφή διεπαφή και απλά χειριστήρια,
επιτρέποντας στους χειριστές να αρχίσουν να εργάζονται με ελάχιστη εκπαίδευση.
2. Εναλλακτική λύση χαμηλού κόστους σε παραδοσιακές διαδικασίες σκλήρυνσης – Μια τέλεια λύση εισόδου για χρήστες που μεταβαίνουν
από συμβατικές μεθόδους σκλήρυνσης, προσφέροντας απλότητα χωρίς συμβιβασμούς στην απόδοση.
3. Εξαιρετική οικολογική τεχνολογία LED – Αντικαθιστά επικίνδυνα συστήματα που βασίζονται σε υδράργυρο, προσφέροντας ασφαλέστερα,
καθαρότερα και πιο αποτελεσματικά αποτελέσματα σκλήρυνσης, μειώνοντας παράλληλα τις περιβαλλοντικές επιπτώσεις.
4. Οικονομικά αποδοτικό και εξοικονόμηση ενέργειας – Μειώνει τόσο το λειτουργικό κόστος όσο και το κόστος συντήρησης μέσω μειωμένης
κατανάλωσης ενέργειας και μεγαλύτερης διάρκειας ζωής των εξαρτημάτων.
5. Πολλαπλά διαθέσιμα μήκη κύματος – Επιλέξτε από μια σειρά ακριβών μηκών κύματος για να διασφαλίσετε ότι έχετε το
βέλτιστο σύστημα για τις συγκεκριμένες απαιτήσεις της εφαρμογής σας.
6. Ρυθμιζόμενη ένταση φωτός – Ρυθμίστε την ισχύ εξόδου για να ταιριάζει με διαφορετικά υλικά, πάχη,
και ταχύτητες σκλήρυνσης για μέγιστο έλεγχο της διαδικασίας.
7. Ψύξη με εξαναγκασμένο αέρα – Απομακρύνει αποτελεσματικά τη θερμότητα για να παρατείνει σημαντικά τη χρήσιμη ζωή της συστοιχίας LED,
διασφαλίζοντας μακροπρόθεσμη αξιοπιστία και σταθερή απόδοση.
8. Ευέλικτη εφαρμογή για έργα ακριβείας – Ιδανικό για ευαίσθητες εργασίες υψηλής ακρίβειας σε
βιομηχανίες όπως η ηλεκτρονική, οι ιατρικές συσκευές, η οπτική και η λεπτή κατασκευή.
| Είδος | Σύστημα Σκλήρυνσης UV YM-70W-3515 |
| Ισχύς | 70W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | cob |
| Μέγεθος | 54mm * 32mm* 100mm |
| Φωτεινό Μέγεθος | 35mm*15mm |
| Υλικό Φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
![]()
συστήματα σκλήρυνσης UV LED μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, τη βιομηχανία διακόσμησης, τη βιομηχανία δομικών υλικών,τη βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για διάφορες μάρκες ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και διάφορους εκτυπωτές
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1.Ποιος είναι ο τρόπος ψύξης;
Α1: Ψύξη αέρα.
Ε2. Ποια είναι η διάρκεια ζωής του UV LED;
Α2: Η θεωρητική διάρκεια ζωής του τσιπ LED είναι 20.000 ώρες. Αν το φροντίσετε κατά τη χρήση, συνήθως μπορεί να χρησιμοποιηθεί 3-5 χρόνια.
Ε
4.Είναι η ένταση του φωτός ρυθμιζόμενη;Α3: Έχουμε UV LED με ψύξη νερού και ψύξη αέρα.
Ε
4.Είναι η ένταση του φωτός ρυθμιζόμενη;Α4: Ναι, η ένταση είναι ρυθμιζόμενη 0-100%. Σχεδιάσαμε διαφορετικό σύστημα ρύθμισης για διαφορετικά προϊόντα.
Ε5: Τι γίνεται με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Α5
: Η YM παρέχει ανταλλακτικά για αντικατάσταση, και 24ωρη διαδικτυακή και βιντεοσκοπική τεχνική υποστήριξη. Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.Umi@ymleduv.com