Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σύστημα πολυμερισμού YM-40W-337 UV
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-40W-337 UV |
Εξουσία: |
40W |
Μέγεθος: |
83mm * 54mm* 12mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
33mm*6,5mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
6565 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-40W-337 UV |
Εξουσία: |
40W |
Μέγεθος: |
83mm * 54mm* 12mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
33mm*6,5mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
6565 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-40W-337 Εφαρμογή Συστήματος Σκλήρυνσης UV
1. Ερώτηση & συμβουλευτική – Γρήγορες, επαγγελματικές απαντήσεις στις ερωτήσεις σας.
2. 24ωρη διαδικτυακή υποστήριξη – Είμαστε πάντα εδώ για να βοηθήσουμε.
3. Βίντεο σκλήρυνσης UV LED – Παρακολουθήστε την επίδραση της εκτύπωσης σε δράση. Διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος.
4. Επίσκεψη στο εργοστάσιο ευπρόσδεκτη – Ελάτε να δείτε πώς δουλεύουμε.
5. Προσαρμοσμένη παραγωγή & συσκευασία – Προσαρμοσμένα στις ανάγκες σας.
6. 12μηνη εγγύηση + διαδικτυακή βοήθεια – Χωρίς ανησυχίες, σας καλύπτουμε.
7. Παρακολούθηση μέχρι την παράδοση – Σας ενημερώνουμε κάθε δύο ημέρες μέχρι να φτάσουν τα αγαθά.
8. Δοκιμή & ανατροφοδότηση – Ελέγξτε τα προϊόντα μετά την παραλαβή. Οποιαδήποτε προβλήματα; Απλά ενημερώστε μας, και θα τα λύσουμε γρήγορα.
| Στοιχείο | Σύστημα Σκλήρυνσης UV YM-40W-337 |
| Ισχύς | 40W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Μέγεθος | 83mm * 54mm* 12mm |
| Φωτεινό Μέγεθος | 13mm*6.5mm |
| Υλικό Φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
![]()
συστήματα σκλήρυνσης UV LED μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, τη βιομηχανία διακόσμησης, τη βιομηχανία δομικών υλικών,τη βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για διάφορες μάρκες ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και διάφορους εκτυπωτές
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Τι περιλαμβάνει ολόκληρο το σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α1: Ολόκληρο το σύστημα σκλήρυνσης UV LED περιλαμβάνει τον ελεγκτή σκλήρυνσης UV LED και την κεφαλή λάμπας UV LED.
Ε2. Μπορώ να χρησιμοποιήσω το δικό μου PLC και ηλεκτρικό ντουλάπι;
Α2: Ναι, φυσικά. Ο οδηγός UV LED μας παρέχει επικοινωνία RS485.
Ε3. Πώς να προχωρήσω σε μια παραγγελία για σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α3: Πρώτα ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας. Δεύτερον, αναφέρουμε τιμές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταθέτει προκαταβολή για επίσημη παραγγελία. Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε4. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α4: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε πρώτα το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε5. Προσφέρετε εγγύηση και υπηρεσία εγκατάστασης για τα προϊόντα;
Α5: Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία 15000 ωρών και 1 έτος δωρεάν εγγύηση. Η υπηρεσία εγκατάστασης μπορεί να παρασχεθεί αλλά πρέπει να πληρωθεί
ανάλογα με τη χώρα και το σύστημα.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com