Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Μίμησης μονάδα λούμεν SMD τσιπ-s-W20mm
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγματεύομαι
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000
Όνομα προϊόντος: |
Imitation Lumen SMD Chip-S-W20mm |
Εξουσία: |
3W |
Υλικό φακού: |
φακός σιλικόνης |
Δυναμικό: |
3.4V-3.8V |
Ρεύμα: |
0.5Α-0.7Α |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Όνομα προϊόντος: |
Imitation Lumen SMD Chip-S-W20mm |
Εξουσία: |
3W |
Υλικό φακού: |
φακός σιλικόνης |
Δυναμικό: |
3.4V-3.8V |
Ρεύμα: |
0.5Α-0.7Α |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
3W UV LED SMD Μονάδα Πλάκας Αλουμινίου 20mm Χάντρα Λάμπας Σκλήρυνσης
| Στοιχείο | Απομίμηση Lumen UV LED SMD Chip-S-W20mm |
| Ισχύς | 3W |
| Χρώμα εκπομπής | UV |
| Τύπος διόδου | Απομίμηση Lumen smd |
| Υλικό φακού διόδου | Φακός σιλικόνης |
| Γωνία θέασης φακού | 60, 140 μοίρες |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Τάση | 3.4V-3.8V |
| Ρεύμα | 0.5A-0.7A |
| Υλικό τσιπ | LG, Epileds, Seoul |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | ≤220 βαθμοί |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφές, μελάνια UV και κόλλες UV. |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;
Α. Χάντρα λάμπας UV LED; Μονάδα UV LED; Μονοφωτισμός UV LED και εξοπλισμός UV.
Ε2. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν;
Α. Ναι! Μπορούμε να παράγουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τα τεχνικά σχέδια.
Ε3. Μπορώ να παραγγείλω δείγματα προϊόντων;
Α. Ναι, μπορείτε να παραγγείλετε το δείγμα προϊόντος. Η πολιτική είναι ότι αρχικά θα πληρώσετε για το προϊόν και την αποστολή.
Ε4. Πόσο καιρό θα χρειαστείτε για να ετοιμάσετε την παραγγελία;
Α. Για κανονικό προϊόν χρειάζονται 1-3 ημέρες, για προσαρμοσμένο προϊόν μπορεί να χρειαστούν έως και 10 ημέρες.
Οι UV LED SMD χρησιμοποιούνται κυρίως στην σκλήρυνση εκτυπώσεων, την αναγνώριση κατά της παραχάραξης, την καθαρισμό (νερού, αέρα κ.λπ.), την αποθήκευση δεδομένων υπολογιστών καιεκτυπωτής uv. Επιπλέον, με την ανάπτυξη της τεχνολογίας, νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόντα. Οι υπεριώδεις LED έχουν ευρείες προοπτικές εφαρμογής στην αγορά.Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.