Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Φώτα για την αγωγή υπεριώδους ακτινοβολίας 200W
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Να διαπραγματευτούμε.
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Καρτόνι
Χρόνος παράδοσης: 10-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: 10000
Τύπος: |
Λάμπα πολυμερισμού UV |
Εξουσία: |
200W |
Μέγεθος: |
204mm * 105mm * 120mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
145 χιλιοστά * 80 χιλιοστά |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Λειτουργία ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, επικάλυψη, UV μελάνι |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Χρώμα που εκπέμπει: |
UV |
Λειτουργία ελέγχου: |
Εγχειρίδιο, αυτόματο |
Χαρακτηριστικό: |
Σύστημα ψύξης αέρα καλής ποιότητας |
Τύπος διόδου: |
τύπος 3535 smd |
Ταχύτητα ωρίμανσης: |
2-3s/time |
Δυναμικό: |
110v-220v |
Πηγή φωτός: |
UV LED |
Τύπος: |
Λάμπα πολυμερισμού UV |
Εξουσία: |
200W |
Μέγεθος: |
204mm * 105mm * 120mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
145 χιλιοστά * 80 χιλιοστά |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Λειτουργία ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, επικάλυψη, UV μελάνι |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Χρώμα που εκπέμπει: |
UV |
Λειτουργία ελέγχου: |
Εγχειρίδιο, αυτόματο |
Χαρακτηριστικό: |
Σύστημα ψύξης αέρα καλής ποιότητας |
Τύπος διόδου: |
τύπος 3535 smd |
Ταχύτητα ωρίμανσης: |
2-3s/time |
Δυναμικό: |
110v-220v |
Πηγή φωτός: |
UV LED |
Πλεονεκτήματα προϊόντος
1. Υψηλή ένταση φωτός;
2. Εξοικονόμηση ενέργειας: εξοικονόμηση 80% ηλεκτρικής ενέργειας σε σχέση με τη λάμπα υδραργύρου
3. Ρύθμιση εξόδου UV: Από 1% έως 100%
4. Πολλαπλές λειτουργίες ελέγχου: Σταθερό ρεύμα, έλεγχος με πεντάλ, έξυπνες οπτικές και χειροκίνητες λειτουργίες
5: Φωτοηλεκτρική επαγωγή, άμεση ενεργοποίηση/απενεργοποίηση, δεν απαιτείται προθέρμανση.
6: Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, μόνο 20% της συνηθισμένης λάμπας UV
7: Χωρίς υδράργυρο, Χωρίς όζον, φιλικό προς το περιβάλλον
8: Πηγή ψυχρού φωτός, χαμηλή θερμοκρασία
9: Σταθερή έξοδος, υψηλή ομοιομορφία.
Προδιαγραφές Συστήματος Σκληρυνσης UV LED
| Στοιχείο | Σύστημα Σκληρυνσης UV LED 200W για εκτύπωση |
| Ισχύς | 200W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 smd τύπου |
| Μέγεθος | 204mm*105mm*120mm |
| Μέγεθος φωτεινής επιφάνειας | 145mm*80mm |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| προαιρετικό | Μονή λάμπα, λάμπα + τροφοδοτικό |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Shenzhen, Guangdong, Κίνα |
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Πώς παραδίδεται η αποστολή;
A1:Γενικά, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα με DHL, UPS, FEDEX express κ.λπ. Για προϊόντα μεγάλου βάρους και αξίας,
προτείνουμε αποστολή δια θαλάσσης.
Ε2.Τι παράθυρο εκπομπής χρειάζομαι;
A2:Εξαρτάται από την περιοχή σκλήρυνσης. Ή μπορείτε να μας πείτε την περιοχή σας και θα σας προτείνουμε την καλύτερη λύση.
Ε3. Πώς να επιλέξετε το μήκος κύματος;
A3: Το κανονικό μας μήκος κύματος είναι 365nm, 385nm, 395nm και 405nm. Διαφορετικές εφαρμογές θα χρησιμοποιούν διαφορετικό μήκος κύματος.
Ή μπορείτε να μας ρωτήσετε για επιβεβαίωση.
Ε4: Πώς να κάνετε μια παραγγελία;
A4: Μπορείτε να ελέγξετε το κόστος αποστολής και τις πληροφορίες έκπτωσης online και να παραγγείλετε απευθείας στην πλατφόρμα συναλλαγών.
Ή μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τις λεπτομέρειες της παραγγελίας, θα σας απαντήσουμε σε λίγα λεπτά.
Ε5: Τι γίνεται με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
A5: Η YM παρέχει ανταλλακτικά για αντικατάσταση και 24ωρη online και βιντεοτεχνική υποστήριξη.
![]()
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.