Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-K36-5050-100W Air Cooling UV LAMP
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύομαι
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ
Χρόνος παράδοσης: 10-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/t
Δυνατότητα προσφοράς: 10000
Όνομα προϊόντος: |
YM-K36-5050-100W Air Cooling UV LAMP |
Εξουσία: |
100W |
Μέγεθος: |
83*83*90mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
50*50mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Τύπος διόδου: |
τύπος 3535 smd |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
YM-K36-5050-100W Air Cooling UV LAMP |
Εξουσία: |
100W |
Μέγεθος: |
83*83*90mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
50*50mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Τύπος διόδου: |
τύπος 3535 smd |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Συστήμα θεραπείας υπεριώδους ακτινοβολίας YM-5050-100WΠλεονεκτήματα
1Σταθερή απόδοση, υψηλή ομοιότητα.
2Αμέσως ανάβεται, επιτυγχάνοντας 100 μονάδες υπεριώδους ισχύος χωρίς προθέρμανση.
3Η διάρκεια ζωής δεν επηρεάζεται από τον αριθμό των ωρών ανοίγματος και κλεισίματος.
4Υψηλή ενέργεια, σταθερή φωτεινή ισχύς, ομοιόμορφο φως και βελτιωμένη παραγωγική απόδοση.
5Προσαρμόσιμη αποτελεσματική περιοχή ακτινοβολίας, με μήκους που κυμαίνονται από 20 mm έως 1500 mm.
6Αμέσως ανάβεται, επιτυγχάνοντας 100 μονάδες υπεριώδους ισχύος χωρίς προθέρμανση.
7Η διάρκεια ζωής δεν επηρεάζεται από τον αριθμό των ωρών ανοίγματος και κλεισίματος.
8Υψηλή ενέργεια, σταθερή φωτεινή ισχύς, ομοιόμορφο φως και βελτιωμένη παραγωγική απόδοση.
| Άρθρο | Συστήμα θεραπείας υπεριώδους ακτινοβολίας YM-5050-100W |
| Δύναμη | 100W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 SMD τύπου |
| Μέγεθος | 83*83*90mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 50 χιλιοστά*50 χιλιοστά |
| Υλικό φακού | Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίεςες |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 15000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
Η δική μαςΣυστήματα στεγνώσεως UV LEDχρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων κλπ.
Είναι κατάλληλο για τα είδη μάρκας των ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και είδη εκτυπωτών
Συμπεριλαμβανομένων των εκτυπωτών flatbed, των εκτυπωτών roll to roll, των εκτυπωτών ευρείας μορφής, των εκτυπωτών inkjet, των ψηφιακών εκτυπωτών, των περιστρεφόμενων εκτυπωτών κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Q1Πώς θα παραδώσουμε το φορτίο;
Α1:Γενικά, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα μέσω DHL, UPS, FEDEX express κλπ. Για προϊόντα μεγάλου βάρους και αξίας,
Προτείνουμε να μεταφέρετε το πλοίο από τη θάλασσα.
Q2- Ποιο παράθυρο εκπομπής χρειάζομαι;
Α2: Εξαρτάται από την περιοχή επεξεργασίας σας. Ή μπορείτε να μας πείτε την περιοχή σας και θα σας προτείνουμε την καλύτερη λύση.
Q3Πώς να διαλέξετε το μήκος κύματος;
Α3: Το φυσιολογικό μήκος κύματος μας είναι 365nm, 385nm, 395nm και 405nm. Διαφορετική εφαρμογή θα χρησιμοποιήσει διαφορετικό μήκος κύματος. Ή μπορείτε να μας ρωτήσετε για να επιβεβαιώσετε.
Ε. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας;
Α4: Τα προσαρμοσμένα λαμπτήρα UV είναι συνήθως 1-5 κομμάτια για την δοκιμή σας πρώτα. Τα άλλα προϊόντα MOQ είναι 1 σύνολο / μονάδα.
Q5Τι γίνεται με την υπηρεσία μετά την πώληση;
Α5: Η YM παρέχει ανταλλακτικά για αντικατάσταση και 24ωρη ηλεκτρονική και τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.