Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-30050-500W UV Curing Sytem
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύομαι
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 10-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000
Όνομα προϊόντος: |
YM-30050-500W UV Curing Sytem |
Εξουσία: |
500W |
Μέγεθος: |
360*95*90mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
300*50mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Τύπος διόδου: |
τύπος 3535 smd |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
YM-30050-500W UV Curing Sytem |
Εξουσία: |
500W |
Μέγεθος: |
360*95*90mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
300*50mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Τύπος διόδου: |
τύπος 3535 smd |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Σύστημα σκλήρυνσης UV YM-30050-500W Πλεονεκτήματα
1. Μεγάλη διάρκεια ζωής: Η διάρκεια ζωής είναι πάνω από 10 φορές μεγαλύτερη από αυτή των παραδοσιακών μηχανών σκλήρυνσης με λαμπτήρες υδραργύρου, περίπου 15000 ώρες.
2. Πηγή ψυχρού φωτός: χωρίς θερμική ακτινοβολία, χαμηλή αύξηση της επιφανειακής θερμοκρασίας του φωτιζόμενου αντικειμένου, λύνοντας το μακροχρόνιο πρόβλημα θερμικής
ζημιάς στην οπτική επικοινωνία και την παραγωγή LCD.
3. Χαμηλή παραγωγή θερμότητας: μπορεί να λύσει το πρόβλημα της υψηλής παραγωγής θερμότητας στον εξοπλισμό εκτύπωσης με λαμπτήρες υδραργύρου, ο οποίος είναι δύσκολο για
τους εργαζόμενους να αντέξουν.
4. Άμεση ενεργοποίηση, επιτυγχάνοντας 100% ισχύ υπεριώδους εξόδου χωρίς προθέρμανση.
5. Η διάρκεια ζωής δεν επηρεάζεται από τον αριθμό των ανοιγμάτων και κλεισιμάτων.
6. Υψηλή ενέργεια, σταθερή έξοδος φωτός, ομοιόμορφο αποτέλεσμα φωτισμού και βελτιωμένη παραγωγική αποδοτικότητα.
| Στοιχείο | Σύστημα σκλήρυνσης UV YM-30050-500W |
| Ισχύς | 500W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | Τύπος 3535 smd |
| Μέγεθος | 360mm*95mm*90mm |
| Μέγεθος φωτεινής επιφάνειας | 300mm*50mm |
| Υλικό φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 15000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
![]()
Τα συστήματα σκλήρυνσης UV LED μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, τη βιομηχανία διακόσμησης, τη βιομηχανία δομικών υλικών,
τη βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για διάφορες μάρκες ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και διάφορους εκτυπωτές
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Τι περιλαμβάνει ολόκληρο το σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Ολόκληρο το σύστημα σκλήρυνσης UV LED περιλαμβάνει ελεγκτή σκλήρυνσης UV LED και λάμπα UV LED.
Ε2.Τι παράθυρο εκπομπής χρειάζομαι;
Α2:Εξαρτάται από την περιοχή σκλήρυνσης σας. Ή μπορείτε να μας πείτε την περιοχή σας και θα σας προτείνουμε την καλύτερη λύση μας.
Ε3. Πώς να επιλέξετε το μήκος κύματος;
Α3: Το κανονικό μας μήκος κύματος είναι 365nm, 385nm, 395nm και 405nm. Διαφορετικές εφαρμογές θα χρησιμοποιούν διαφορετικό μήκος κύματος. Ή μπορείτε να μας ρωτήσετε για επιβεβαίωση.
Ε4: Πώς να κάνετε μια παραγγελία;
Α4: Μπορείτε να ελέγξετε τις πληροφορίες κόστους αποστολής και έκπτωσης στο διαδίκτυο και να κάνετε παραγγελία απευθείας στο Alibaba. Ή μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τις λεπτομέρειες της παραγγελίας, θα σας απαντήσουμε σε λίγα λεπτά.
Ε5.Προσφέρετε εγγύηση και υπηρεσία εγκατάστασης για τα προϊόντα;
Α5:Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία 15000HRS και 1 έτος δωρεάν εγγύηση. Η υπηρεσία εγκατάστασης μπορεί να παρασχεθεί αλλά πρέπει να πληρωθεί
σύμφωνα με διαφορετική χώρα και διαφορετικό σύστημα.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.