Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: ΚΙΝΑ
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα 11856 των UV οδηγήσεων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματευτείτε
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 11856 των UV οδηγήσεων |
Εξουσία: |
640w |
Μέγεθος ενότητας: |
118mm*56mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
118mm*30mm |
Δυναμικό: |
104-120V |
Ρεύμα: |
4-6Α |
Τσιπ LED: |
Σεούλ / Epileds / LG |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Λάμπα UV συσκευασίας φακών χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 11856 των UV οδηγήσεων |
Εξουσία: |
640w |
Μέγεθος ενότητας: |
118mm*56mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
118mm*30mm |
Δυναμικό: |
104-120V |
Ρεύμα: |
4-6Α |
Τσιπ LED: |
Σεούλ / Epileds / LG |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Λάμπα UV συσκευασίας φακών χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 έτος |
UV LED Module 640W led module light uv led 10W chip uv ink curing lamp Ηλεκτρονική λάμπα για την επεξεργασία μελάνων
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 11856 |
| Δύναμη | 640W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 64 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60βαθμός |
| Μέγεθος μονάδας | 118mm*56mm*2,0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 118 mm*30 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 104-120V |
| Τρέχων | 4-6Α |
| Υλικό τσιπ | Σεούλ, Επιλέδες.ΛΓ. |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Φώτα υπεριώδους ακτινοβολίας υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, ζωγραφικής, μελάνων υπεριώδους ακτινοβολίας, κολλών υπεριώδους ακτινοβολίας και οθόνων αφής. |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
![]()
![]()
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Ε: Έχετε δικό σας εργοστάσιο;
Α1:Ναι! Έχουμε το δικό μας εργοστάσιο στο Shenzhen. Παρασκευάζουμε προϊόντα UV LED από το 2015.
Ε2. Ποια είναι η εξωτερική συσκευασία του προϊόντος;
Α: Χρησιμοποιούμε πολύ ισχυρή ειδική για την εξαγωγή συσκευασία από χαρτόνι και συσκευασία από ξύλινο κουτί για να εξασφαλίσουμε
ότι τα εμπορεύματα μπορούν να παραδοθούν με ασφάλεια στους πελάτες.
Ε3: Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;
Α3: UV LED λαμπτήρα; UV LED μονάδα; UV LED μονόφωτο.
Ε: Έχετε όριο MOQ για παραγγελία LED φωτός;
Α4:Όχι!Ένα είναι επίσης αποδεκτό.
Ε5:Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής για παραγγελίες;
Α5: T/T, D/P D/A, πιστωτική κάρτα, PayPal. Δέχουμε πολλαπλές μεθόδους πληρωμής.
Παρακαλούμε δώστε ιδιαίτερη προσοχή.
Για να βεβαιωθείτε ότι τα προϊόντα λειτουργούν με τον καλύτερο τρόπο και για να μειώσετε τυχόν λάθη χρήσης, παρακαλούμε να δώσετε προσοχή στις ακόλουθες συμβουλές.
1) Κατά τη διάρκεια της λειτουργίας, οι χρήστες που παρέχουν τα προϊόντα UV LED πρέπει να λαμβάνουν προφυλάξεις για την πρόληψη ηλεκτροπληξιών και να είναι προσεκτικοί με τους κινδύνους από τα σοκ.
2) Κατά τη χρήση των προϊόντων, φροντίστε να ελέγχετε τον χρόνο λειτουργίας και την θερμοκρασία.
3) Βεβαιωθείτε ότι οι παραμέτροι ηλεκτρικής ενέργειας, όπως τάση και ρεύμα, δεν υπερβαίνουν τις ονομαστικές παραμέτρους ηλεκτρικής ενέργειας των προϊόντων.
Για τη συγκόλληση υψηλής ισχύος με χρήση UV LED πρέπει να τηρούνται τα ακόλουθα σημεία:
1) Η λειτουργία της συγκόλλησης δεν πρέπει να υπερβαίνει το χρονικό όριο.
2) Βεβαιωθείτε ότι η θερμοκρασία συγκόλλησης είναι πάντα κάτω από 260°C.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.