Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα 2222 των UV οδηγήσεων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 2 τεμ
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα UV LED 2222 |
Εξουσία: |
20W |
Μέγεθος ενότητας: |
22mm*22mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
14mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
13-15V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Μονάδα UV LED 2222 |
Εξουσία: |
20W |
Μέγεθος ενότητας: |
22mm*22mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
14mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
13-15V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
Τσιπ LED: |
Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 έτος |
Ηλεκτρονική φωτεινή λάμπα UV LED 20W Υψηλής ισχύος
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 2222 |
| Δύναμη | 20W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 2 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Άλλες ουσίες, που δεν περιέχουν ουσία |
| Γωνία θέασης του φακού | 30, 60, 90, 120 βαθμούς |
| Μέγεθος μονάδας | 22mm*22mm*2,0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 14 mm*6,5 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Τετάρτη | 13-15V |
| Τρέχων | 1-1.5Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Μονάδα συσκευασίας φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Είστε εργοστάσιο;
Α: Ναι! Είμαστε εργοστάσιο στο Σενζέν. Παρασκευάζουμε προϊόντα UV LED εδώ και επτά χρόνια.
Ε2. Ποιο είναι το κύριο προϊόν σας;
Α: Δισκία λαμπτήρων UV LED, μονάδα UV LED, ενιαία λάμπα UV LED και εξοπλισμός UV.
2-Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης και η μέθοδος πληρωμής;
Χρειάζεται 3-7 ημέρες για τα κανονικά προϊόντα, 15-20 ημέρες για τα προσαρμοσμένα προϊόντα
Η μέθοδος πληρωμής μπορεί να είναι συναλλαγή T/T
Ε.Π. Για την εφοδιαστική;
Απ: Συνήθως, αποστέλλουμε τα προϊόντα με ταχυδρομείο, αλλά μπορούμε να κανονίσουμε την παράδοση σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
ΑΕφαρμογή ofΜονάδα UV LED
Οι ενότητες UV LED χρησιμοποιούνται κυρίως για την επεξεργασία της εκτύπωσης, την αναγνώριση κατά της παραποίησης, τον καθαρισμό (νερό, αέρας κλπ.), την αποθήκευση δεδομένων υπολογιστών και τον εκτυπωτή UV.Με την ανάπτυξη της τεχνολογίαςΟι υπεριώδεις LED έχουν ευρείες προοπτικές αγοράς.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.