Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Ενότητα 4513 των UV οδηγήσεων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματευτείτε
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 4513 των UV οδηγήσεων |
Εξουσία: |
40W |
Μέγεθος ενότητας: |
45mm*13mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
33mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
26-30V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
Όνομα προϊόντος: |
Ενότητα 4513 των UV οδηγήσεων |
Εξουσία: |
40W |
Μέγεθος ενότητας: |
45mm*13mm*2,0mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
33mm*6,5mm |
Δυναμικό: |
26-30V |
Ρεύμα: |
1-1.5A |
40W UV LED Μοντέλο 6565 10W UV LED Chip Lamp Beads 365nm 385nm 395nm 405nm
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 4513 |
| Δύναμη | 40W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 4 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 45 mm*13 mm*2,0 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 33 mm*6,5 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 26-30V |
| Τρέχων | 1-1.5Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
![]()
![]()
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Είστε εργοστάσιο;
Α: Ναι!Είμαστε ένα εργοστάσιο στο Shenzhen.Έχουμε παράγει προϊόντα UV LED για πάνω από 11 χρόνια.
Ε2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;
Α: Δισκία λαμπτήρων UV LED, μονάδα UV LED, ενιαία λάμπα UV LED και εξοπλισμός UV.
Ε. Έχετε περιορισμούς MOQ για παραγγελίες LED φωτισμού;
Και το ένα είναι αποδεκτό.
Μπορούμε να προσαρμόσουμε τα προϊόντα;
Α: Ναι! Μπορούμε να παράγουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις ή τα τεχνικά σχέδια σας.
Ε. Τι γίνεται με την ποιότητα των LED;
Η εταιρεία μας είναι ο κύριος κατασκευαστής LED στην Κίνα.
Η πληρωμή μπορεί να είναι συναλλαγή T/T/ πληρωμή πλατφόρμας συναλλαγών.
Θέματα που απαιτούν προσοχή
Μια θερμή υπενθύμιση, για να κάνουμε τα προϊόντα μας να παίξουν την καλύτερη απόδοση.,και να μειώσει
την αποτυχία των πελατών κατά τη χρήση του προϊόντος, παρακαλούμε να δώσετε προσοχή:
1) Ο χρόνος συγκόλλησης δεν πρέπει να υπερβαίνει τις 3 ώρες.
2) Η θερμοκρασία συγκόλλησης πρέπει να είναι μικρότερη των 260 βαθμών Κελσίου.
3) Η συγκόλληση ανά ροή επιτρέπεται μόνο μία φορά.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.