Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: 360W UV λαμπτήρα στεγνώσεως
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Να διαπραγματευτούμε.
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Καρτόνι
Χρόνος παράδοσης: 10-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς: 10000
Τύπος: |
Λάμπα πολυμερισμού UV |
Εξουσία: |
360W |
Μέγεθος: |
140 mm*50 mm*24 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
120mm*20mm |
Χρόνος ωρίμανσης: |
2-3S |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Λειτουργία ψύξης: |
Υδροψύξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, επικάλυψη, UV μελάνι |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Χρώμα που εκπέμπει: |
UV |
Δυναμικό: |
110v-220v |
Λειτουργία ελέγχου: |
Εγχειρίδιο, αυτόματο |
Χαρακτηριστικό: |
Σύστημα ψύξης νερού καλής ποιότητας |
Τύπος διόδου: |
τύπος 3535 smd |
Ταχύτητα ωρίμανσης: |
2-3s/time |
Πηγή φωτός: |
UV LED |
Τύπος: |
Λάμπα πολυμερισμού UV |
Εξουσία: |
360W |
Μέγεθος: |
140 mm*50 mm*24 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
120mm*20mm |
Χρόνος ωρίμανσης: |
2-3S |
Μήκος κύματος: |
365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Λειτουργία ψύξης: |
Υδροψύξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, επικάλυψη, UV μελάνι |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
Χρώμα που εκπέμπει: |
UV |
Δυναμικό: |
110v-220v |
Λειτουργία ελέγχου: |
Εγχειρίδιο, αυτόματο |
Χαρακτηριστικό: |
Σύστημα ψύξης νερού καλής ποιότητας |
Τύπος διόδου: |
τύπος 3535 smd |
Ταχύτητα ωρίμανσης: |
2-3s/time |
Πηγή φωτός: |
UV LED |
Σύστημα θεραπείας υπεριώδους ακτινοβολίας 360WΧαρακτηριστικά
Υψηλή διάρκεια ζωής.
Εξοικονόμηση ενέργειας: εξοικονόμηση ηλεκτρικής ενέργειας κατά 80% σε σχέση με τη λάμπα υδραργύρου.
Φιλικό προς το περιβάλλον: χωρίς υδράργυρο, χωρίς όζον.
Δεν υπάρχει χρόνος προθέρμανσης.
Χαμηλή θερμοκρασία.
Ρυθμισμός της ισχύος της υπεριώδους ακτινοβολίας: από 1% έως 100%·
Πολλαπλές λειτουργίες ελέγχου: διακόπτης, τάση ή άλλες.
Προδιαγραφή συστήματος στεγνώσεως UV LED
| Άρθρο | Σύστημα στεγνώσεως UV LED 360Wγια εκτύπωση |
| Δύναμη | 360W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 SMD τύπου |
| Μέγεθος | 140 mm*50 mm*24 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 120 mm*20 mm |
| Προϊόν | Δύο λαμπτήρες με μία τροφοδοσία |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Υδατοψυγμένα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μοναδικός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοσία, λαμπτήρας + τροφοδοσία + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 15000ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
![]()
Περίπου 360W UV σύστημα θεραπείας
Το εργονομικό, συμπαγές, ελαφρύ και φιλικό προς το χρήστη σχεδιασμό του εξασφαλίζει άνεση κατά την παρατεταμένη χρήση, παρέχοντας
Οι ισχυρές UV LED μονάδες αντικαθιστούν αποτελεσματικά τις παραδοσιακές
λαμπτήρες υδραργύρου που είναι σε θέση να επεξεργάζονται άνετα υλικά ευαίσθητα στη θερμότητα και να μειώνουν την κατανάλωση ενέργειας και την περιβαλλοντική επίπτωση.
Η αποτελεσματικότητά του ξεπερνά τις παραδοσιακές μεθόδους επεξεργασίας, αυξάνοντας την παραγωγικότητα χωρίς να θυσιάζει την ποιότητα.
και αξιόπιστη και εξυπηρετεί ηλεκτρονικά, συναρμολόγηση ιατρικών συσκευών, επισκευές αυτοκινήτων, και πολλά άλλα.
Γενικές ερωτήσεις
Q1Πώς θα παραδώσουμε το φορτίο;
Α1:Γενικά, μπορούμε να στείλουμε τα προϊόντα μέσω DHL, UPS, FEDEX express κλπ. Για προϊόντα μεγάλου βάρους και αξίας,
Προτείνουμε να μεταφέρετε το πλοίο από τη θάλασσα.
Q2- Ποιο παράθυρο εκπομπής χρειάζομαι;
Α2: Εξαρτάται από την περιοχή επεξεργασίας σας. Ή μπορείτε να μας πείτε την περιοχή σας και θα σας προτείνουμε την καλύτερη λύση.
Q3Πώς να διαλέξετε το μήκος κύματος;
Α3: Το κανονικό μήκος κύματος μας είναι 365nm, 385nm, 395nm και 405nm. Διαφορετική εφαρμογή θα χρησιμοποιήσει διαφορετικό μήκος κύματος.
Ή μπορείτε να μας ρωτήσετε για επιβεβαίωση.
Q4: Πώς να κάνετε παραγγελία;
Α4: Μπορείτε να ελέγξετε το κόστος αποστολής και τις πληροφορίες έκπτωσης σε απευθείας σύνδεση και να κάνετε την παραγγελία απευθείας στοΠλατφόρμα εξωτερικού εμπορίου πληρωμή.
Ή μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τις λεπτομέρειες της παραγγελίας, θα σας απαντήσουμε σε λίγα λεπτά.
Q5Τι γίνεται με την υπηρεσία μετά την πώληση;
Α5: Η YM παρέχει ανταλλακτικά για αντικατάσταση και 24ωρη ηλεκτρονική και τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.