Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: ΥΜ-Κ5-5020 ΜΟΝΑΔΑ UV LED
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύομαι
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000
Όνομα προϊόντος: |
ΥΜ-Κ5-5020 ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
Εξουσία: |
50W |
Μέγεθος ενότητας: |
50mm*20mm*2mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
50 mm*7 mm |
Δυναμικό: |
32,5-37,5V |
Ρεύμα: |
1-1.4Α |
Τσιπ LED: |
Epileds / LG / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
ΥΜ-Κ5-5020 ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
Εξουσία: |
50W |
Μέγεθος ενότητας: |
50mm*20mm*2mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
50 mm*7 mm |
Δυναμικό: |
32,5-37,5V |
Ρεύμα: |
1-1.4Α |
Τσιπ LED: |
Epileds / LG / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
1. Όσον αφορά την ψεκασμό: συνηθισμένη θήκη τηλεφώνου, θήκη καλλυντικών, πλαστικός ψεκασμός μικρών MP3
περιβλήματα οικιακών συσκευών και άλλα υλικά
2. Εκτύπωση: Μεταξοτυπία, εκτύπωση όφσετ, εκτύπωση 5 χρωμάτων κ.λπ. Χρήση λαμπτήρων σκλήρυνσης UV για ξήρανση μελανιού UV.
3. Στη βιομηχανία υποδημάτων, είναι η χρήση υπεριώδους ακτινοβολίας για τη φωτισμό του υλικού στη σόλα του παπουτσιού,
προκαλώντας χημική αντίδραση και δημιουργώντας καλή συγγένεια μεταξύ της κόλλας και της σόλας και του επάνω μέρους.
4. Στη βιομηχανία ξύλου, χρησιμοποιείται για τη σκλήρυνση επικαλύψεων UV βαφής στην επιφάνεια. Λόγω της εξαιρετικής απόδοσης
των επικαλύψεων UV (όπως βερνίκι) σε διάφορες πτυχές, όπως αντοχή στη φθορά, αντοχή στην τριβή, αντοχή σε οξέα και αλκάλια,
αντοχή στις καιρικές συνθήκες κ.λπ.
5. Γυάλισμα χειροτεχνιών: Όσο η επιφάνεια των χειροτεχνιών επεξεργάζεται με λάδι γυαλίσματος UV, μπορούν να χρησιμοποιηθούν λαμπτήρες UV.
Περιγραφή Προϊόντος Μονάδας LED UV 36W
| Όνομα προϊόντος |
YM-K5-5020 Μονάδα LED UV |
| Ισχύς | 50W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 5 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60, 120 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 50mm*20mm*2mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 50mm*7mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 32.5-37.5V |
| Ρεύμα | 1-1.4A |
| Υλικό τσιπ | Seoul,LG,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα λαμπτήρα με ενθυλάκωση φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Υπόστρωμα χαλκού 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 15000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφής, μελανιών UV, κόλλες UV και οθόνες αφής. |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, τη βιομηχανία διακόσμησης, τη βιομηχανία δομικών υλικών,τη βιομηχανία επίπλων κ.λπ.Είναι κατάλληλο για διάφορες μάρκες ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και διάφορους εκτυπωτές
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1.
Ποιο είναι το τσιπ LED σας;
Α: Χρησιμοποιούμε Κορέα LG, Seoul,
Taiwna Epileds σχετικά με τη μάρκα τσιπ LEDΕ2. Ποια είναι η διάρκεια ζωής του LED UV;Α: Η διάρκεια ζωής του τσιπ LED είναι 20.000 ώρες θεωρητικά. Αν το φροντίσετε κατά τη χρήση, συνήθως μπορεί να χρησιμοποιηθεί 3-5 χρόνια.
Ε3. Ποια είναι η εγγύηση;
Α: Όλα τα προϊόντα μπορούν να έχουν εγγύηση για ένα έτος, εάν κάποια εξαρτήματα καταστραφούν εντός της εγγύησης, μπορούμε να παρέχουμε τα εξαρτήματα δωρεάν, αλλά πρέπει να στείλετε πίσω τη λάμπα LED UV και το τροφοδοτικό ή το ψύκτη νερού, άλλα εξαρτήματα δεν χρειάζεται να σταλούν πίσω.
Ε4. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν;
Α: Ναι! Μπορούμε να παράγουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Ε5. Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής σας για παραγγελίες;
Α:
ΞΕΝΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ
. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANK TRANSFER VISA/MASTERCARD κ.λπ. Μπορούν να παρασχεθούν περισσότεροι όροι πληρωμής.Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.Umi@ymleduv.com