Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-K6-5025 ΜΟΝΑΔΑ UV LED
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύομαι
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000
Όνομα προϊόντος: |
YM-K6-5025 ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
Εξουσία: |
60W |
Μέγεθος ενότητας: |
50mm*25mm*2mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
50 mm*7 mm |
Δυναμικό: |
39-45V |
Ρεύμα: |
1-1.4Α |
Τσιπ LED: |
Epileds / LG / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
YM-K6-5025 ΜΟΝΑΔΑ UV LED |
Εξουσία: |
60W |
Μέγεθος ενότητας: |
50mm*25mm*2mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
50 mm*7 mm |
Δυναμικό: |
39-45V |
Ρεύμα: |
1-1.4Α |
Τσιπ LED: |
Epileds / LG / Σεούλ |
Διαδικασία ενθυλάκωσης: |
Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
Γωνία προβολή του φακού: |
60 μοίρες |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Πλεονεκτήματα του προϊόντος
Περιγραφή του προϊόντος
| Δύναμη | 60W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 6 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60, 120 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 50mm*25mm*2mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 50 mm*7 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 39-45V |
| Τρέχων | 1-1.4Α |
| Υλικό τσιπ | ΣεούλΛΓ."Επιληθήματα" |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Φωτήρα συσκευασίας μεμονωμένων φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 15000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, ζωγραφικής, μελάνων υπεριώδους ακτινοβολίας, κολλών υπεριώδους ακτινοβολίας και οθόνων αφής. |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
![]()
Η δική μαςΣυστήματα στεγνώσεως UV LEDχρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων κλπ.
Είναι κατάλληλο για τα είδη μάρκας των ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και είδη εκτυπωτών
Συμπεριλαμβανομένων των εκτυπωτών flatbed, των εκτυπωτών roll to roll, των εκτυπωτών ευρείας μορφής, των εκτυπωτών inkjet, των ψηφιακών εκτυπωτών, των περιστρεφόμενων εκτυπωτών κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Τα προϊόντα σας μπορούν να προσαρμοστούν; Ετικέτα, συσκευασία, σχεδιασμός;
Α: Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία προσαρμογής σε αυτά.
Ε2: Ποια είναι η μηνιαία παραγωγική σας ικανότητα;
Α: Η παραγωγική ικανότητα του εργοστασίου μας είναι 10.000 σετ φωτιστικών συστημάτων ανά μήνα.
Ε3: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
A: MOQ 2 σετ, αλλά δεχόμαστε επίσης παραγγελία δείγματος για ποιοτικούς πελάτες.
Ε4: Μπορώ να έχω ένα δείγμα για έλεγχο ποιότητας;
Α: Ναι, προσφέρουμε δείγμα.
Ε5: Πόσο σύντομα είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Για παραγγελία δείγματος, 3-5 ημέρες. Για παραγγελία χύδην, 9-15 ημέρες.
Ε6: Ποια είναι η διάρκεια ζωής των συστημάτων φωτισμού σας;
Α: Τα συστήματα φωτισμού μας μπορούν να λειτουργήσουν τουλάχιστον 3 χρόνια, αυτές οι λάμπες πρέπει να αντικαθίστανται τακτικά.
Ε7: Πώς μπορείτε να εγγυηθείτε την ποιότητα;
Α: Επαγγελματική ομάδα ελέγχου ποιότητας προϊόντος διασφαλίζει την παραγγελία ελαττωματικό ποσοστό. Διαφορετικά, αναλαμβάνουμε την πλήρη ευθύνη
Σύμφωνα με το υγιές μας σύστημα υποστήριξης μετά την πώληση.
Ε8: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: Οι όροι πληρωμής διαφέρουν ανάλογα με τις χώρες.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.