Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-350W -20555 UV Curing System
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-350W-20555 UV |
Εξουσία: |
350 W |
Μέγεθος: |
265*81*97MM |
Φωτεινό μέγεθος: |
205*55MM |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-350W-20555 UV |
Εξουσία: |
350 W |
Μέγεθος: |
265*81*97MM |
Φωτεινό μέγεθος: |
205*55MM |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
ΥΜ-350W-20555Εφαρμογή συστημάτων στεγνώσεως UV
1.Υποστήριξη έρευνας και παροχής συμβουλών
2. 24ωρες διαδικτυακές υπηρεσίες
3.Μηχανή με UV led σύστημα στεγνώσεως εκτύπωση αποτέλεσμα βίντεο είναι διαθέσιμο για εσάς
4Είστε ευπρόσδεκτοι να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας.
5Μπορείτε να λάβετε εξατομικευμένη παραγωγή και συσκευασία.
6: Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, μόλις 20% του συνηθισμένου λαμπτήρα υπεριώδους ακτινοβολίας
7Χωρίς υδράργυρο, χωρίς όζον, φιλικό προς το περιβάλλον
8: Ψυχρή πηγή φωτός, χαμηλή θερμοκρασία
9: Σταθερή απόδοση, υψηλή ομοιομορφία.
| Άρθρο | Υπόθεση C-350W-20555UV |
| Δύναμη | 350W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Μέγεθος | 265mm*81mm*97mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 205 mm*55 mm |
| Υλικό φακού | Ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες φακός |
| Διάστημα κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
Η δική μαςΣυστήματα στεγνώσεως UV LEDχρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων κλπ.
Είναι κατάλληλο για τα είδη μάρκας των ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και είδη εκτυπωτών
Συμπεριλαμβανομένων των εκτυπωτών flatbed, των εκτυπωτών roll to roll, των εκτυπωτών ευρείας μορφής, των εκτυπωτών inkjet, των ψηφιακών εκτυπωτών, των περιστρεφόμενων εκτυπωτών κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1. Τι περιλαμβάνει όλο το σύστημα θεραπείας με υπεριώδες LED;
Α:Όλο το σύστημα στεγνώσεως UV LED, συμπεριλαμβανομένου του ελεγκτή στεγνώσεως UV LED + κεφαλής λάμπας UV LED.
Ε2. Ποια είναι η εξωτερική συσκευασία του προϊόντος;
Α: Χρησιμοποιούμε πολύ ισχυρές ειδικές για εξαγωγή συσκευασίες από χαρτόνια και από ξύλινα κουτιά για να διασφαλίσουμε ότι τα εμπορεύματα μπορούν να παραδοθούν με ασφάλεια στους πελάτες.
Ε3.Πώς προχωράω σε παραγγελία για σύστημα στεγνώσεως UV LED;
Α:Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Ε. 4. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο σύστημα στεγνώσεως UV LED;
Α:Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε.5.Προσφέρετε εγγύηση και υπηρεσία εγκατάστασης για τα προϊόντα;
Α:Ναι, προσφέρουμε 15000HRS υπηρεσία και 1 έτος δωρεάν εγγύηση.
διαφορετική χώρα και διαφορετικό σύστημα.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.