Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-610250 UV
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-610250 UV |
Εξουσία: |
1200W |
Μέγεθος: |
650mm*305mm*95mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
610 mm*250 mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-610250 UV |
Εξουσία: |
1200W |
Μέγεθος: |
650mm*305mm*95mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
610 mm*250 mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-1200W-610250 Εφαρμογή Συστήματος Σκλήρυνσης UV
| Στοιχείο | Σύστημα Σκλήρυνσης UV YM-1200W-610250 |
| Ισχύς | 1200W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 |
| Μέγεθος | 650mm*305mm*95mm |
| Φωτεινό Μέγεθος | 610mm*250mm |
| Υλικό Φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχήμα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
![]()
Τα συστήματα σκλήρυνσης UV LED μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
τη βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για διάφορες μάρκες ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και διάφορους εκτυπωτές
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Μπορεί η ετικέτα, η συσκευασία, ο σχεδιασμός των προϊόντων σας να προσαρμοστούν;
Α: Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία προσαρμογής σε αυτά.
Ε2: Ποια είναι η μηνιαία παραγωγική σας ικανότητα;
Α: Η παραγωγική ικανότητα του εργοστασίου μας είναι 5.000 σετ συστημάτων σκλήρυνσης UV ανά μήνα.
Ε3: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α: Κανονικά MOQ 50 τεμάχια, αλλά δεχόμαστε επίσης μικρές παραγγελίες δειγμάτων.
Ε4: Μπορώ να πάρω ένα δείγμα για ποιοτικό έλεγχο;
Α: Ναι, προσφέρουμε δείγμα.
Ε5: Πόσο σύντομα είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Για παραγγελία δείγματος, 3-7 ημέρες. Για μαζική παραγγελία, 8-16 ημέρες.
Ε6: Ποια είναι η διάρκεια ζωής των συστημάτων σκλήρυνσης UV σας;
Α: Τα συστήματα σκλήρυνσης UV μας μπορούν να λειτουργήσουν τουλάχιστον 3 χρόνια, αυτές οι λάμπες φωτισμού πρέπει να αντικαθίστανται τακτικά.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.