Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σύστημα πολυμερισμού YM-350W-20030 UV
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-350W-20030 UV |
Εξουσία: |
350 W |
Μέγεθος: |
230 mm*50 mm*100 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
200 mm*30 mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-350W-20030 UV |
Εξουσία: |
350 W |
Μέγεθος: |
230 mm*50 mm*100 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
200 mm*30 mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-350W-20030 Εφαρμογή Συστήματος Σκλήρυνσης UV
1. Υψηλή ένταση φωτός;
2. Εξοικονόμηση ενέργειας: εξοικονομεί 80% ηλεκτρική ενέργεια σε σχέση με τη λάμπα υδραργύρου
3. Ρύθμιση εξόδου UV: Από 5% έως 100%
4. Πολλαπλές λειτουργίες ελέγχου: Σταθερό ρεύμα, έλεγχος με πεντάλ, έξυπνες οπτικές και χειροκίνητες λειτουργίες
5: Φωτοηλεκτρική επαγωγή, άμεση ενεργοποίηση/απενεργοποίηση, δεν απαιτείται προθέρμανση.
6: Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, μόνο 20% της συνηθισμένης λάμπας UV
7: Χωρίς υδράργυρο, Χωρίς όζον, φιλικό προς το περιβάλλον
8: Πηγή ψυχρού φωτός, χαμηλή θερμοκρασία
9: Σταθερή έξοδος, υψηλή ομοιομορφία.
| Στοιχείο | Σύστημα Σκλήρυνσης UV YM-350W-20030 |
| Ισχύς | 350W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος Διόδου | 3535 |
| Μέγεθος | 230mm*50mm*100mm |
| Μέγεθος Φωτεινότητας | 200mm*30mm |
| Υλικό Φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος Κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχήμα Ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια Ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
![]()
Τα συστήματα σκλήρυνσης UV LED μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για διάφορες μάρκες εκτυπωτών ψεκασμού όπως Konika, Xaar, Ricoh, και διάφορους εκτυπωτές
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Μπορούν όλα τα προϊόντα να προσαρμοστούν;
Α: Ναι. Όλα τα προϊόντα μας μπορούν να κατασκευαστούν σύμφωνα με τις λεπτομέρειες που παρέχετε.
Ε2. Ποια είναι η εξωτερική συσκευασία του προϊόντος;
Α: συσκευασία χαρτοκιβωτίου ή ξύλινη συσκευασία.
Ε3. Κύκλος επεξεργασίας;
Α: Ορισμένα από τα προϊόντα μας είναι σε απόθεμα. Συνήθως χρειάζονται περίπου 5-12ημέρες για να κατασκευαστούν.
Ε4: Ποια είναι η εγγύησή σας;
Ένα έτος εγγύηση.
Όλα τα προϊόντα θα ελεγχθούν πριν από την αποστολή.
Ε5: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας.
Ε6: Τι πιστοποιητικά έχετε;
Α: CE, RoHS, SGS πιστοποίηση έχουν ήδη περάσει
Ε7:Ποια είναι η διάρκεια ζωής της λάμπας UV LED Λάμπα;
Α:Η διάρκεια ζωής είναι πάνω από 20000 ώρες.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.