Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σύστημα πολυμερισμού YM-700W-20555 UV
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: Ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 Τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-700W-20555 UV |
Εξουσία: |
700W |
Μέγεθος: |
265 mm * 81 mm * 97 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
205mm*55mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-700W-20555 UV |
Εξουσία: |
700W |
Μέγεθος: |
265 mm * 81 mm * 97 mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
205mm*55mm |
Σχήμα ψύξης: |
Αερόψυξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, UV θεραπεία |
Τύπος διόδου: |
3535 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-700W-20555 Εφαρμογή Συστήματος Σκλήρυνσης UV
1. Υψηλή ένταση ακτινοβολίας – Παρέχει ισχυρή και συγκεντρωμένη φωτεινή έξοδο.
2. Ενεργειακά αποδοτικό – Χρησιμοποιεί 80% λιγότερη ενέργεια σε σύγκριση με τους παραδοσιακούς λαμπτήρες υδραργύρου.
3. Ρυθμιζόμενη έξοδος UV – Η έξοδος μπορεί να ρυθμιστεί από 5% έως 100% ανάλογα με τις ανάγκες.
4. Άμεση ενεργοποίηση/απενεργοποίηση με φωτοηλεκτρική ανίχνευση – Δεν απαιτείται προθέρμανση για άμεση λειτουργία.
5. Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας – Καταναλώνει μόνο το 20% της ενέργειας ενός τυπικού λαμπτήρα UV.
6. 7. Χωρίς υδράργυρο και όζον – Φιλικό προς το περιβάλλον και ασφαλές στη χρήση.
8. Πλεονεκτήματα πηγής φωτός ψυχόμενης με αέρα – Χωρίς ογκώδη υδραυλικά συστήματα ψύξης, χαμηλότερη συντήρηση και βελτιωμένη φορητότητα.
9. Σταθερή και ομοιόμορφη έξοδος – Εξασφαλίζει σταθερή απόδοση σε ολόκληρη την περιοχή έκθεσης.
| Είδος | Σύστημα Σκλήρυνσης UV YM-700W-20555 |
| Ισχύς | 700W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Μέγεθος | 265mm*81m*97mm |
| Φωτεινό Μέγεθος | 200mm*55mm |
| Υλικό Φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
![]()
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.Συχνές ΕρωτήσειςΕ1. Ποιος είναι ο τρόπος ψύξης;
Α: Ψύξη αέρα.
Ε2: Μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν;
Α: Ναι, υποστηρίζουμε την προσαρμογή με βάση τις συγκεκριμένες ανάγκες σας.
Ε3: Ποιοι είναι οι αποδεκτοί όροι πληρωμής σας;
Α:
Πληρωμή πλατφόρμας εξωτερικού εμπορίου
, T/T, PayPal, Western Union, τραπεζική μεταφορά, VISA/Mastercard και άλλα.
Ε4: Πόσο καιρό μέχρι να αποσταλεί η παραγγελία μου;
Α: 1-3 ημέρες για είδη σε απόθεμα. 7-15 εργάσιμες ημέρες για προσαρμοσμένες παραγγελίες.
Ε5: Μπορώ να λάβω έκπτωση;
Α: Ναι, εκπτώσεις είναι διαθέσιμες για μεγαλύτερες ποσότητες ή ειδικές περιπτώσεις. Η συνεργασία προέχει. Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.Umi@ymleduv.com
, Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.