Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-200100 UV
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-200100 UV |
Εξουσία: |
1200W |
Μέγεθος: |
230mm*130mm*30mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
200mm*100mm |
Σχέδιο ψύξης: |
Υδροψύξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, Ωρίμανση UV |
Τύπος διόδου: |
6565/6868 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-200100 UV |
Εξουσία: |
1200W |
Μέγεθος: |
230mm*130mm*30mm |
Φωτεινό μέγεθος: |
200mm*100mm |
Σχέδιο ψύξης: |
Υδροψύξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, Ωρίμανση UV |
Τύπος διόδου: |
6565/6868 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-1200W-200100Εφαρμογή συστήματος υπεριώδους ωρίμανσης
1.Ερευνητική και συμβουλευτική υποστήριξη
2. 24ωρες on-line υπηρεσίες
3.Μηχανή με υπεριώδη οδήγηση σύστημα σκλήρυνσης με εφέ εκτύπωσης βίντεο είναι διαθέσιμο για εσάς
4. Είστε θερμά ευπρόσδεκτοι να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας.
5. Μπορείτε να λάβετε προσαρμοσμένη παραγωγή και συσκευασία.
6,12 μήνες εγγύηση χωρίς προβλήματα και ηλεκτρονική υποστήριξη
7. Μετά την αποστολή, θα παρακολουθούμε τα προϊόντα για εσάς μία φορά κάθε δύο ημέρες, μέχρι να λάβετε τα προϊόντα.
Όταν λάβετε τα αγαθά, δοκιμάστε τα και δώστε μου ένα σχόλιο. Εάν έχετε ερωτήσεις σχετικά με το πρόβλημα,
επικοινωνήστε μαζί μας, θα προσφέρουμε τις λύσεις για εσάς.
| Είδος | Σύστημα πολυμερισμού YM-1200W-200100 UV |
| Εξουσία | 1200W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Μέγεθος | 230mm*130mm*30mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 200mm*100mm |
| Υλικό φακού | Φακός ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες |
| Μήκος κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Υδροψύξη |
| Εφαρμογή | Εφαρμόστε σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
ΜαςΣυστήματα σκλήρυνσης UV LEDχρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, τη βιομηχανία διακόσμησης, τη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για είδη ψεκαστήρα inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh και είδη εκτυπωτών
συμπεριλαμβανομένου εκτυπωτή επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτή από ρολό σε ρολό, εκτυπωτή μεγάλου μεγέθους, inkjet, ψηφιακό εκτυπωτή, περιστροφική πρέσα κ.λπ.
FAQ
Ε1. Ποιος είναι ο τρόπος ψύξης;
Α: Αερόψυξη.
Ε2. Ποια είναι η διάρκεια ζωής του UV LED;
Α: Η διάρκεια ζωής του τσιπ LED είναι 20.000 ώρες θεωρητικά. Εάν το προσέχετε κατά τη χρήση, συνήθως μπορεί να χρησιμοποιηθεί 3-5 χρόνια.
Ε3. Ποια είναι η εγγύηση;
Α: Όλα τα προϊόντα μπορούν να εγγυηθούν για ένα έτος, εάν τυχόν εξαρτήματα έχουν καταστραφεί στην εγγύηση, μπορούμε να παρέχουμε τα εξαρτήματα δωρεάν,
αλλά πρέπει να στείλετε πίσω τη λάμπα UV LED και το τροφοδοτικό ή το ψύκτη νερού, άλλα εξαρτήματα δεν χρειάζεται να σταλούν πίσω.
Ε4. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν;
Α: Ναι! Μπορούμε να παράγουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Q5. Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής για παραγγελίες;
ΕΝΑ:ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ VISA/MASTERCARD κ.λπ.
Θα μπορούσαν να παρέχονται περισσότεροι όροι πληρωμής.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com ,, Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.