Λεπτομέρειες προϊόντων
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: YM
Πιστοποίηση: High-tech Enterprise Certificate
Αριθμό μοντέλου: YM-700W UV LED Λαμπτήρας Ψύξης νερού
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Ενας
Τιμή: Negotiate
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T , Τραπεζική Κατάθεση , Alibaba , Express
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 τεμάχια το μήνα
Όνομα προϊόντος: |
YM-700W UV LED Λαμπτήρας Ψύξης νερού |
Εξουσία: |
700W |
Μέγεθος: |
123*80*30 χλστ |
Φωτεινό μέγεθος: |
90*50 χλστ |
Σχέδιο ψύξης: |
Υδροψύξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, Ωρίμανση UV |
Τύπος διόδου: |
6565/6868 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
Όνομα προϊόντος: |
YM-700W UV LED Λαμπτήρας Ψύξης νερού |
Εξουσία: |
700W |
Μέγεθος: |
123*80*30 χλστ |
Φωτεινό μέγεθος: |
90*50 χλστ |
Σχέδιο ψύξης: |
Υδροψύξη |
Εφαρμογή: |
Εκτύπωση, Ωρίμανση UV |
Τύπος διόδου: |
6565/6868 |
Μήκος κύματος: |
365/385/395/405nm |
Εγγύηση: |
1 Έτος |
YM-700W-9050Εφαρμογή συστημάτων στεγνώσεως UV
| Άρθρο | Συστήματα επεξεργασίας UV YM-700W-9050 |
| Δύναμη | 700W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Μέγεθος | 1230mm*80mm*30mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 90 mm*50 mm |
| Υλικό φακού | Ανθεκτικός σε υψηλές θερμοκρασίες φακός |
| Διάστημα κύματος | 365/385/395/405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
![]()
Η δική μαςΣυστήματα στεγνώσεως UV LEDχρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
βιομηχανία επίπλων κλπ.
Είναι κατάλληλο για τα είδη μάρκας των ψεκαστήρων inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και είδη εκτυπωτών
Συμπεριλαμβανομένων των εκτυπωτών flatbed, των εκτυπωτών roll to roll, των εκτυπωτών ευρείας μορφής, των εκτυπωτών inkjet, των ψηφιακών εκτυπωτών, των περιστρεφόμενων εκτυπωτών κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Ποιος είναι ο τρόπος ψύξης;
Α: ψύξη με αέρα.
Ε2. Ποια είναι η εξωτερική συσκευασία του προϊόντος;
Α: Χρησιμοποιούμε πολύ ισχυρές ειδικές για εξαγωγή συσκευασίες από χαρτόνια και από ξύλινα κουτιά για να διασφαλίσουμε ότι τα εμπορεύματα μπορούν να παραδοθούν με ασφάλεια στους πελάτες.
Ε3. Κύκλος επεξεργασίας;
Α: Μερικά από τα προϊόντα που έχουμε σε αποθεματικό.
Το σύστημα ανθεκτικότητας UV χρειάζεται περίπου 7-15 ημέρες για να προετοιμαστεί.
Μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν;
Α: Ναι! Μπορούμε να παράγουμε τα προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Ε5 Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής για παραγγελίες;
Α:ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ Εξωτερικού Εμπορίου. T/T, PAYPAL, WESTERN UNION, BANK TRANSFER VISA/MASTERCARD κλπ.
Θα μπορούσαν να προβλεφθούν περισσότεροι όροι πληρωμής.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com ,Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.